Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 30 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wypadki

Tragedia na torach. Nie żyje 14-latek potrącony przez pociąg

Tragedia na torach w powiecie kępińskim. W wyniku potrącenia przez pociąg zginął 14-letni chłopiec. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 października nieopodal miejscowości Siemianice w powiecie kępińskim.

Przed godz. 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na torowisku w rejonie miejscowości Siemianice. W tym momencie na miejscu pracują policjanci, grupa dochodzeniowo - śledcza, wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia oraz wszystkie przyczyny – mówi sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy kępińskiej policji.

Policja potwierdziła tożsamość ofiary. To 14-letni mieszkaniec gminy Łęka Opatowska w powiecie kępińskim. Na razie nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, czy też nieszczęsliwy wypadek. 

Jest za wcześnie, by o tym wyrokować. Przesłuchowani są świadkowie, pracownicy kolei, na pewno potrwa to jeszcze kilka godzin - dodaje sierż. Rafał Stramowski. 

To kolejny w ostatnich dniach wypadek na torowisku w powiecie kępińskim. 16 października na dworcu PKP w Kępnie w tragicznych okolicznościach życie stracił mężczyzna. W trakcie wysiadania z pociągu, który prawdopodobnie zaczął już ruszać, 69-latek wpadł między tory a peron i został przeciągnięty przez skład kilkadziesiąt metrów dalej. Pasażer poniósł śmierć na miejscu. Maszynista nie zorientował się w sytuacji, został zatrzymany w Łęce Opatowskiej WIĘCEJ.

MIK, fot. pixabay

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/