Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 lipiec 2021 Godzina:
imieniny: Marlena, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

W sobotę Rodzinny Rajd Rowerowy „Z przedszkolakiem na rowerze”

Jest organizowany przede wszystkim z myślą o dzieciach, choć mile widziani będą również dorośli uczestnicy. W sobotę, 22 maja startuje siódma edycja Rodzinny Rajd Rowerowy „Z przedszkolakiem na rowerze”.

Organizatorem jest Klub Turystyki Rowerowej Cyklista w Kaliszu i Niepubliczne Przedszkole Pluszowy Miś. Jak sama nazwa wskazuje, jest to rajd skierowany przede wszystkim do dzieci, albowiem zarówno trasa, jak i prędkość jazdy, będą dostosowane do najmłodszych pociech.

Na rajdzie mile widziani będą jednak wszyscy zainteresowani rowerzyści, nie ma również znaczenia do jakiego (i czy w ogóle do jakiegokolwiek) przedszkola uczęszcza dziecko.

Zbiórka odbędzie się o godz. 10.00 przed kaliskim teatrem, skąd grupa wyruszy przez Park Miejski do miejscowości Szałe. Po krótkim odpoczynku wszyscy wspólnie wrócą przed teatr.

Organizatorzy, podobnie jak w poprzednich latach, zachęcają dzieci do nauczenia się piosenki, wierszyka lub przygotowania pracy plastycznej, związanej z jazdą na rowerze. Prezentacje (i rozdanie upominków) nastąpi na mecie. Dobrym pomysłem będzie zabranie ze sobą dzienniczków wycieczek (mogą to być przeznaczone na ten cel notesy), aby za pomocą specjalnej rajdowej pieczątki, dostępnej na mecie, potwierdzić swój udział. Dzienniczek będzie nie tylko miłą pamiątką, ale pozwoli na zdobycie dziecięcych odznak turystycznych.

Uczestnictwo w rajdzie wymaga akceptacji regulaminu. Komandorem rajdu będzie Bartosz Spychalski. Kontakt: bartek@cyklista.kalisz.pl, spychalska87@wp.pl lub bezpośrednio w przedszkolu Pluszowy Miś.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane, jednak zgłoszenie swojego udziału znacząco ułatwi prace związane z jego organizacją. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania obowiązującego reżimu sanitarnego związanego z sytuacją epidemiczną. Szczegóły na stronie www.cyklista.kalisz.pl

RED, fot. Dawid Zieliński i Krzysztof Wydra

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/