Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Lesława, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

VIII edycja Tygodnia Zdrowia z Trójką ZDJĘCIA

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kaliszu zorganizowała VIII edycję Tygodnia Zdrowia z "Trójką". W ramach wydarzenia uczniowie z ponad dwudziestu placówek biorą udział w konkursach i walczą o Puchar Prezydenta Miasta. Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek gościł dzisiaj uczniów przed budynkiem ratusza.

Cieszę się, że jesteście świadomi jaką wartość niesie za sobą zdrowy tryb życia. Myślę, że dzisiaj, ale też na co dzień możecie być tego przykładem - powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Jednym z zadań konkursowych był spacer "Z kijami po zdrowie" oraz zaprezentowanie swojej szkoły. Przed budynkiem ratusza zebrali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Juliusza Słowackiego, która otrzymała pierwsze miejsce, na podium znalazły się też Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" oraz Szkoła Podstawowa nr 22 im. Józefa Piłsudskiego w Kaliszu. Uczniowie recytowali wiersze o zdrowiu, głośno powtarzali prozdrowotne hasła, a na zakończenie zatańczyli taniec belgijski.

W walce o puchar Prezydenta Miasta Kalisza zadecyduje liczba uzyskanych punktów ze wszystkich zadań. Konkurs rozstrzygnięty zostanie 29 października.

Celem wydarzenia jest propagowanie zdrowego trybu życia, rozwoju fizycznego uczniów oraz wdrażanie zasad sportowej rywalizacji.

kalisz.pl, fot. Magdalena Furmaniak

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/