Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 24 październik 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Rusza Euro 2016. Kaliszanie będą kibicować także we Francji

Już dzisiaj rusza najważniejsza piłkarska impreza w tym roku - Euro 2016 we Francji. Na mistrzostwa, kibicować biało – czerwonym, wybierają się także kaliszanie. Tych, którzy mecze będą oglądać w domach zapytaliśmy, jakie szanse dają naszej reprezentacji.

Przy al. Wolności powstaje sportowe kino letnie

Zainteresowanie turniejem we Francji jest z dnia na dzień coraz większe, a momentem kulminacyjnym będzie niedziela i mecz Polska – Irlandia Północna. Kaliszanie będą mogli oglądać mecze naszej reprezentacji nie tylko przed telewizorami, ale także w letnim kinie sportowym. Jak oceniamy szanse Polaków? – 2:1 z Irlandią, 0:0 z Niemcami i 1:0 z Ukrainą, oczywiście wyjdziemy z grupy – typuje jeden z kaliskich kibiców. Mistrzostwa będą oglądać także panie, które na co dzień nie interesują się piłką. - Mamy nadzieję, że wygramy, szczerze to nie interesujemy się piłką nożną, ale będziemy oglądać i liczymy, że wygramy – mówi nam jedna z kaliszanek. – Mam nadzieję, że nie będzie tylko trzech meczów i do domu, liczę, że ćwierćfinał będzie – dodaje inny kibic.

O szanse naszej kadry zapytaliśmy także dziennikarza działu sportowego naszego portalu, Michała Sobczaka. On również wierzy w nasz zespół. - Mamy dość mocną reprezentację, mówi się, że najmocniejszą w historii, choć trudno jest oceniać przed turniejem. Najważniejszy jest pierwszy mecz z Irlandią Północną - mówi.

Wielu kaliszan na turniej do Francji wybiera się osobiście, a ich podróż koordynuje biuro podróży. Oprócz Euro, zwiedzają i wypoczywają we Francji. – Kibice, którzy wybierają się na mecz do Nicei wybierają opcję z noclegiem na Lazurowym Wybrzeżu. Można połączyć mecze z bardzo atrakcyjnym pobytem we Francji – mówi Eliza Smolińska z biura podroży „Aleksander”

Już dzisiaj o 21.00 meczem Francja – Rumunia zainaugurujemy Euro 2016. Polacy swój pierwszy mecz zagrają w niedzielę o 18.00. W Nicei zagramy z Irlandią Północną. Razem kibicujemy naszym!

MG, fot. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/