Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 15 maj 2021 Godzina:
imieniny: Nadia, Cecyliusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Pełna gwiazd studniówka „Kopernika” DUŻO ZDJĘĆ

Pełna gwiazd - bo motywem zabawy był Kosmos - była noc z piątku na sobotę dla tegorocznych maturzystów z kaliskiego III liceum, czyli popularnego „Kopernika”. Na niespełna 100 dni przed najważniejszym egzaminem w życiu piękne maturzystki, w towarzystwie eleganckich partnerów studniówkowej zabawy, prezentowały się naprawdę wyjątkowo.

I choćby z jednego powodu bal studniówkowy A.D. 2019 przejdzie do historii Szkoły Dwojga Imion - uczennica klasy 3 G, Wiktoria Kasprzak, wygrała nie tylko dla kolegów i koleżanek ze swojej klasy zabawę z Radiem ZET. Wiktoria na ogólnopolski konkurs wysłała zdjęcie klasowe i to ono okazało się przysłowiowym strzałem w finałową piątkę. We wtorek dosłownie "złapana" na lekcjach, w wejściu na żywo na antenie Radia ZET, dowiedziała się, że ten wyjątkowy bal muzycznie rozpocznie i przez kilka godzin poprowadzi ogólnopolska stacja z redaktorem Mateuszem Ptaszyńskim.

Dla dziewczyn nagrodą w tej zabawie była też możliwość wykonania make-upu przez znaną na całym świecie firmę kosmetyczną; panowie mogli liczyć na spinki do mankietów lub krawatów albo muchy. Wszyscy otrzymali upominki.

Szczególne pozdrowienia do uczestników zabawy skierował wiceprezydent Kalisza, Grzegorz Kulawinek - do niedawna nauczyciel wychowania fizycznego w "Koperniku". W imieniu prezydenta Krystiana Kinastowskiego (absolwenta III LO) i własnym życzył wszystkim wspaniałych chwil, a na maturze jak najlepszych wyników.

Naszej redakcji pozostaje tylko dołączyć do tych życzeń - niech na egzaminach łamią się pióra, a początek lata dla wszystkich abiturientów 2019 będzie rozpoczęciem nie tylko najdłuższych wakacji, ale też wyruszeniem w długą drogę pięknej młodości...

WIT, fot. autor, PJ

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/