Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 02 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Rafał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Październikowe wydarzenia w Chleb i Wino

W październiku w Calisia One czeka nas moc muzycznych i kulinarnych wrażeń. W ten piątek odbędzie się koncert Jacka Wolnego, ćwierćfinalisty 8. edycji programu The Voice of Poland. Wyjątkowych atrakcji nie zabraknie także tuż przed Halloween.

Koncert Jacka Wolnego – 15 października, godz. 20:00

Jacek Wolny koncertował w największych państwach Europy. Występował na scenach w Paryżu, Berlinie, Barcelonie i wielu innych miastach. Jego utwory cechują się spontanicznością oraz dużą dawką pozytywnej energii. W najbliższy piątek ćwierćfinalista 8. edycji programu The Voice of Poland gościć będzie także w winebarze Chleb i Wino.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji stolika. Kontakt z winebarem możliwy jest pod numerem: 570 190 170.

Hokus Pokus: 4-daniowa kolacja degustacyjna i degustacja win – 30 października, godz. 20:00

W winebarze Chleb i Wino odbędzie się kolacja degustacyjna autorstwa szefa kuchni Artura Kubiaka. Wina do potraw serwować będzie Emilia Nieznańska – somelier z firmy Wine Center. Niezapomniany wieczór kulinarny wzbogaci muzycznie uwielbiana przez gości Lady Kowalski. Rezerwacje można składać pod numerem: 575 545 050. Liczba miejsc ograniczona.

Halloween with Matthew Clarck – 30 października, godz. 21:00

Tego samego wieczoru w Calisia One odbędzie się Halloweenowy event muzyczny, którego głównym gościem będzie popularny na polskiej scenie klubowej DJ, producent i promotor – Matthew Clarck. Występował on na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Jest także pomysłodawcą takich imprez, jak SOUNDS OF POZNAŃ czy RESUME, oraz ambasadorem marek Jabra i Jack&Jones.

Matthew Clarck wystąpi wraz z DJ Wlodee, który gra podczas Calisia by Night na patio winebaru Chleb i Wino. Wydarzenie urozmaicą panowie Wojciech i Robert z Champion Bartender Quality. Będą serwować specjalnie przygotowane na ten wieczór koktajle.

Dla gości biorących udział w kolacji degustacyjnej przewidziany rabat w wysokości 50 proc. na bilety wstępu na wydarzenie. Dowiedz się więcej.

Calisia One

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/