Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 24 październik 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Odpalili race i wtargnęli na boisko. Dwie kobiety i mężczyzna zatrzymani na meczu przez kaliską policję

Interwencja policji na Stadionie Miejskim w Kaliszu. Podczas meczu 19 czerwca doszło do incydentu z udziałem dwóch kobiet i mężczyzny. Wszyscy usłyszeli już zarzuty i muszę się liczyć z zakazem wstępu na imprezy masowe.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca br. podczas meczu między KKS-em a Skrą Częstochowa, rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Kaliszu. 

Tuż przed zakończeniem sportowych rozgrywek dwie kobiety siedzące na trybunach odpaliły race, a następnie przeskakując przez ogrodzenie opuściły sektor i wtargnęły na teren boiska. Po chwili do kobiet dołączył mężczyzna. Po końcowym gwizdku wszystkie osoby wbiegły na murawę, gdzie zostały ujęte przez służbę ochrony i przekazane funkcjonariuszom policji – opisuje zdarzenie asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. - Kobiety w wieku 31 i 34 lat oraz 20-letni mężczyzna zostali zatrzymani. Wszyscy usłyszeli zarzuty związane ze złamaniem przepisów dotyczących bezpieczeństwa imprez masowych.

Policja przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za bezpieczeństwo podczas imprezy masowej (meczu, koncertu) odpowiada organizator. To służby porządkowe organizatora zobowiązane są, by usunąć osoby, które swoim zachowaniem zakłócają porządek publiczny lub zachowują się niezgodnie z regulaminem obiektu, czy regulaminem imprezy masowej. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami, na teren imprezy masowej zabrania się wnoszenia i posiadania przez osoby w niej uczestniczące m.in. broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów pirotechnicznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

MIK, fot. Michał Sobczak

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/