Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 04 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Bratumiła, Krystian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

O szkolnictwie dualnym i zawodowym

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji "Dialog na rzecz kształcenia dualnego południowej Wielkopolski. Kalisz 2017". Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 września w Auli im. prof. Cz. Glinkowskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu.

Celem konferencji jest analiza zagadnień dotyczących szkolnictwa dualnego i zawodowego. - Szczególnie istotne są tu zagadnienia dotyczące organizacji i realizacji praktycznej nauki zawodu i praktyk zawodowych, staży itp. oraz kwestie dotyczące zmian w podstawie programowej i ramowym planie nauczania w świetle reformy szkolnictwa zawodowego. Sprawnie działający system szkolnictwa branżowego jest w stanie dostarczyć na rynek pracy większą liczbę specjalistów o kwalifikacjach odpowiadających aktualnym potrzebom pracodawców. Celem Centrum jest wdrożenie działań, które wykreują nową rolę szkoły zawodowej oraz unowocześnią i uatrakcyjnią system kształcenia zawodowego – informują organizatorzy konferencji.

Spotkanie skierowane jest zarówno do dyrektorów i nauczycieli szkół branżowych i zawodowych, jak też rzemieślników i pracodawców z subregionu kaliskiego. Prelegentami będą przedstawiciele Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Kuratorium Oświaty, Izby Rzemieślniczej oraz Izby Przemysłowo-Handlowej, Centrum Kształcenia Praktycznego, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Uczelni wyższej PWSZ w Kaliszu.

Szczegóły wraz z programem spotkania można znaleźć tutaj. Zgłoszenia udziału w konferencji można dokonać m.in. poprzez wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem: http://bit.ly/dialog-na-rzecz-kształcenia-dualnego. Kontakt do organizatora: tel. 62 742 44 58, 515-938-912, e-mail: biuro@cwrkdiz.kalisz.pl

RED, fot. org.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/