Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 12 maj 2021 Godzina:
imieniny: Flawia, Wszemił

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Najstarsza kaliszanka skończyła 106 lat! ZDJĘCIA

Nie tylko Dzień Kobiet, ale też piękny jubileusz świętowała 8 marca Stanisława Gruszka z Kalisza. Najstarsza mieszkanka naszego miasta skończyła wczoraj 106 lat! Ten wyjątkowy dzień spędziła w gronie najbliższej rodziny.

Z życzeniami urodzinowymi, a także z okazji Dnia Kobiet pospieszył do jubilatki również Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. Nie zabrakło urodzinowego tortu i pięknych życzeń. Uroczystość pani Stanisława świętowała w gronie najbliższych.

Pani Stanisława urodziła się 8 marca 1912 roku. Od urodzenia jest kaliszanką. Cieszy się miłością i opieką córki oraz wnucząt. Obecnie jest najstarszą mieszkanką naszego miasta, ale też regionu. Nieco starsza jest od niej Zofia Zielińska z Plewni w gminie Ceków Kolonia, która za kilka miesięcy skończy 107 lat i jest piątą osobą w Wielkopolsce jeśli chodzi o długość życia.

MIK, fot. Katarzyna Ciupek

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/