Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Ryszarda, Zachariasz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Zwłoki mężczyzny w lesie. To zaginiony mieszkaniec Czempisza

Tragiczny finał poszukiwań 53-latka z Czempisza w gminie Brzeziny. W czwartek jeden z mieszkańców natrafił w lesie na zwłoki mężczyzny. Policja potwierdza, że to zaginiony Florian M.

53-letni Florian M. wyszedł z domu 23 kwietnia br. około godz. 12.00. Po raz ostatni widziany był w dniu zaginięcia w wieczorem, gdy szedł pieszo drogą w kierunku Brzezin. We wtorek 25 kwietnia kilkudziesięciu funkcjonariuszy i strażaków OSP Brzeziny przeprowadziło szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Rozglądano się za wszelkimi śladami, które mogłyby doprowadzić do zaginionego. – Przy pomocy tamtejszych mieszkańców przeszukaliśmy tereny w promieniu kilku kilometrów od wskazanego przez rodzinę miejsca. Niestety kilkugodzinne poszukiwania okazały się bezskuteczne – informowali druhowie z OSP Brzeziny.

Z poszukiań nie rezygnowała jednak rodzina Floriana M. Jak poinformowała nas czytelniczka portalu, ciało znalaziono podczas kolejnego sprawdzania okolicy. - Rodziną szukała go na swoją rękę wraz z kilkoma znajomymi, ogólnie było ich dwunastu, w tym piątka z rodziny, czyli czworo dzieci i żona zaginionego.  Rozdzielili się i mieszkaniec wsi, znajomy Rodziny, idąc naszedł na ciało – relacjonuje. Policja powiadomiona została w czwartek, 27 kwietnia wieczorem. – Zwłoki znajdowały się w lesie na terenie Czempisza. Mogę potwierdzić, że to zaginiony mężczyzna – mówi portalowi faktykaliskie.pl mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji zwłok.

MIK, fot. OSP Brzeziny

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/