Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 06 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Nikola, Jarogniew

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Wielkopolska szkoła i nauczyciel roku. Najlepsi z Kalisza ZDJĘCIA

Beata Górecka – nauczycielka matematyki z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika – została laureatką konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku. Wyróżnienie w plebiscycie na Wielkopolską Szkołę Roku przyznano natomiast I Liceum Ogólnokształcącemu im. Adama Asnyka.

Oba konkursy organizowane są przez samorząd wojewódzki (więcej piszemy o nich tutaj). Służą szczególnemu wyróżnianiu wielkopolskich placówek, które kształtują wśród uczniów poczucie własnej tożsamości i postaw patriotycznych z jednoczesnym modelowaniem wzorca nowoczesnego Wielkopolanina oraz cieszących się autorytetem uczniów nauczycieli pełnych pasji i entuzjazmu, kształcących młodzież w poczuciu poszanowania dziedzictwa kulturowego i miłości do ojczyzny oraz wspierających rozwój pasji młodych ludzi.

Dzisiaj wyróżnionym pogratulował wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Zdobyte przez panią profesor Górecką i liceum Asnyka nagrody pokazują, że kaliska edukacja stoi na bardzo dobrym poziomie, co dostrzegane jest także z zewnątrz. Asnyk i Kopernik do dwie wspaniałe szkoły, których mury każdego roku opuszczają dobrzy przygotowani studiów, pełni pasji absolwenci. Serdecznie gratuluję zdobytych wyróżnień – powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Na spotkaniu z włodarzem miasta I Liceum Ogólnokształcące im. Asnyka reprezentowała wicedyrektor szkoły Emilia Wojtulewicz.

kalisz.pl, fot.  Magdalena Bartnik

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/