Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Tajemniczy przyjaciel Marty Walczykiewicz. To jego odwiedza w wolnych chwilach ZDJĘCIA

Marta Walczykiewicz, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio, rozpoczęła wakacje. W środę spotkaliśmy ją na przystani, gdzie odpoczywała od popularności. Jednak nie sama, a w towarzystwie. Wicemistrzyni przedstawiła nam swojego tajemniczego przyjaciela.

Marta Walczykiewicz oficjalnie rozpoczęła wakacje. Często jednak wraca do treningów na przystani przy Wale Piastowskim. Na Prośnie spotkaliśmy ją w środę, 7 września. Szczęśliwa z odniesionych sukcesów, opowiada o swoich najbliższych planach. - Oficjalnie od tygodnia mam wakacje, zakończyłam startem w Mistrzostwach Polski w niedzielę. O 12.00 już oficjalnie powiedziałam, że mam wakacje, tak więc na razie jest przerwa. Do końca roku trenuję tutaj, w Kaliszu - oczywiście według planu mojego trenera kadrowego, ale odpoczywam sobie w domu, a myślę, że najbliższe zawody to dopiero chyba kwietniowe eliminacje. Mam więc jeszcze dużo czasu na odpoczynek, na naładowanie baterii – mówi Marta Walczykiewicz.

Srebrna medalistka z Igrzysk Olimpijskich pojawia się na przystani nie tylko dla samych treningów. Jak się okazuje, przychodzi tu do… psa, z którym jest zaprzyjaźniona. - Często przychodzę na przystań. Do mojego pieska Oskara, żeby wychodzić z nim na spacery, bo sobie tutaj mieszka, ale jak jest taka pogoda to lubię sobie tutaj przyjść i posiedzieć. Na kajak szybko nie zejdę, chyba, że jakaś sesja zdjęciowa będzie się szykowała – dodaje Marta.

Na przystani Marta nie tylko trenuje. Odpoczywa od popularności i odwiedza Oskara

Marta Walczykiewicz jest rozpoznawalna od lat. Ale po Rio jej kibice są dosłownie wszędzie. - Na każdym kroku ludzie zaczepiają mnie, nawet w kolejce do Tesco, zawsze się kibice znajdą. Niektórzy jeszcze się zastanawiają, czy ja to ja. Takie czasami zadają pytania: „Czy Pani to TA Pani?” Mówię, że tak, to ja, ale mogłabym zapytać: ”A jaka Pani?”. Nawet jak byliśmy na plaży w Murowańcu to kibice mnie zaczepiali, rozpoznawali. Fajnie, bo już wcześniej byłam rozpoznawalna, ale nie w takim stopniu jak teraz - śmieje się wicemistrzyni.

Najbliższe wydarzenia sportowe, w jakich weźmie udział Marta Walczykiewicz odbędą się na przełomie kwietnia i maja 2017 roku. Będą to pierwsze eliminacje do kadry Polski w kajakarstwie.

TD, fot. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/