Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 06 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Nikola, Jarogniew

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Ponad 16 milionów klientów odwiedziło Galerię Amber

Największe centrum handlowo - rozrywkowe w aglomeracji kalisko - ostrowskiej skończyło właśnie trzy lata. W urodzinowy weekend, 18 i 19 marca Galerię Amber odwiedziło około 45 tysięcy klientów. W ciągu ostatnich trzech lat było ich ponad 16 milionów.

Od samego początku Galeria Amber cieszyła się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców Kalisza, jak i pobliskich miast. Już przez pierwsze trzy miesiące działalności obiektu odwiedziło go blisko milion klientów. W całym 2014 r. liczba odwiedzających wyniosła ponad 3,9 miliona osób, w 2015 r. – 5,22 milionów, w 2016 r. – 5,70 milionów, natomiast od początku 2017 r. do centrum zdążyło się wybrać już 1,4 miliona klientów. - Cieszymy się, że nasz obiekt  stał się głównym miejscem spędzania czasu wolnego i zakupów oraz budzi ciągłe zainteresowanie zarówno ze strony najemców, jak i klientów - mówi Monika Gryczka, dyrektor Galerii Amber w Kaliszu. - Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, co przekłada się na liczbę odwiedzających.

W 2016 r. do grona najemców Amber dołączyły sklepy: New Balance, Mydlarnia u Franciszka, Coccodrillo, Sizeer oraz Lp Elektronik. W tym roku są to także Esotiq oraz restauracja Telepizza. Odwiedzający mogą ponadto skorzystać z placówek mBanku, telewizji Nc+, Banku BGŻ oraz ING Banku. - Galeria Amber to najlepszy dowód na słuszność strategii rozwoju EPP, która, między innymi, zakłada inwestycje w dominujące centra handlowe w danym regionie - dodaje Michał Świerczyński, członek zarządu i szef asset management Echo Polska Properties.

Galeria Amber to projekt handlowo - rozrywkowy zlokalizowany w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem liczy 33 600 mkw.

Najwięksi najemcy Galerii Amber to sklepy odzieżowe LPP, H&M i Terranova; klub fitness Fabryka Formy oraz 7-salowe kino Helios.

Do grona najemców Galerii Amber należą także: E.Leclerc, C&A, CCC, Mohito, New Yorker, Reserved, LOOX, Intersport, RTV Euro AGD, Home&You, Smyk, Empik, Deichmann, Sinsay, Cropp Town, House, Orsay, Monnari, Kazar, Ryłko, Wojas, Ecco, Matras, Vistula, Lavard, Pierre Cardin, Ochnik, Yes, Vision Express, a w branży gastronomicznej m.in. KFC, McDonald’s, Olimp i Berlin Doner Kebap. W obiekcie znajduje się hipermarket oraz blisko 120 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1000 miejsc parkingowych.

RED, fot. arch.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/