Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 październik 2021 Godzina:
imieniny: Klemencja, Jakub

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Nowość na Akademii Kaliskiej - studia MBA

Akademia Kaliska uruchamia studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA). Dyplom ich ukończenia uprawnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Rekrutacja potrwa do końca września.

Studia MBA każdego roku zyskują na popularności, szczególnie wśród osób zajmujących kierownicze stanowiska. Są traktowane, jako naturalny krok w rozwoju kariery. Ich ukończenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uprawnia m.in. do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Nasze studia MBA są skierowane do kadry menadżerskiej, która chce się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje” – mówi rektor Akademii Kaliskiej, prof. Andrzej Wojtyła. – “Będą miały charakter hybrydowy, a to oznacza, że część zajęć będzie prowadzona stacjonarnie, a część w trybie on-line. Kurs MBA w Akademii Kaliskiej jest zaplanowany na rok, a zajęcia będą prowadzone w języku polskim. Co istotne, będą one realizowane w ramach autorskiego programu, z udziałem renomowanych polskich dydaktyków, specjalistów z różnych dziedzin oraz praktyków biznesu i administracji publicznej. Myślę, że nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych uczelni, a dodatkowo przygotowaliśmy system dogodnych płatności ratalnych.

Co istotne, aby rozpocząć studia MBA, nie trzeba posiadać dyplomu licencjata lub magistra wyłącznie z dziedziny ekonomii, finansów czy zarządzania. Studia mogą podjąć również absolwenci innych kierunków, chcący poszerzyć swą wiedzę, rozwinąć konkretne umiejętności czy zmienić branżę. 

Absolwenci studiów MBA mają przewagę nad posiadaczami dyplomów licencjata lub magistra, ponieważ oprócz wiedzy, którą zdobyli podczas studiów, mogą dodatkowo pochwalić się umiejętnościami, których nie rozwija się na większości kierunków – mowa przede wszystkim o stosowaniu nowoczesnych technik zarządzania, czy wykorzystywania narzędzi menedżerskich. Ponadto, studia MBA są uznawane przez wiele międzynarodowych korporacji na całym świecie, a ich ukończenie bywa przepustką do objęcia kierowniczego stanowiska, w szczególności wyższych stanowisk menedżerskich.

RED za Akademia Kaliska

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/