Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 31 lipiec 2021 Godzina:
imieniny: Ernesta, Emil

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Narodowy Spis Powszechny: w razie kłopotów zadzwoń na infolinię

Główny Urząd Statystyczny uruchomił infolinię dla osób, które mają problem ze spisaniem się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Samospis to obowiązek, który każdy dorosły obywatel musi spełnić do 30 września br.

Najlepiej spisać się przez internet, za pośrednictwem strony spis.gov.pl. Zalogować się można poprzez profil zaufany, swój bank lub podając numer PESEL oraz dane rodziców. Co ważne – osoby, które spiszą się właśnie w ten sposób mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody: karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł, a w losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca br. –16 samochodów osobowych. W przypadku braku internetu lub odpowiedniego sprzętu, specjalne stanowisko komputerowe przygotowano w Urzędzie Miasta WIĘCEJ.

W razie problemów z zalogowaniem się czy wypełnieniem formularza, można skontaktować się ze specjalną infolinią, którą uruchomił Główny Urząd Statystyczny. Dzwonią pod numer 22 279 99 99, wystarczy wybrać 1, a następnie 2 „pomoc i informacje o NSP”.

Osoby, które nie spiszą się przez internet mogą spodziewać się telefonu od rachmistrza. Spis jest obowiązkowy i potrwa do 30 września br.

MIK, fot. gov.pl

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/