Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Florentyna, Michał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

"Kwiatek dla Medyka". Akcja starostwa powiatowego i szpitala w Wolicy

Każdy może podarować "Kwiatek dla Medyka". Rośliny będą posadzone przed punktem szczepień w Wolicy, a być może i w innych miejscach, których pracownicy w ostatnim roku stracili sporo energii w walce z Covid-19. Oprócz tego, że kwiatek będzie można podarować będzie go można zasadzić. Akcja potrwa cały tydzień.

Pierwsze rośliny będą posadzone w piątek, 14 maja o godz. 11.00, więc każdy, kto ma ochotę ozdobić teren przed kontenerami, w których urządzono punkt szczepień w Wolicy może zjawić się ze swoim kwiatem, krzewem lub drzewkiem. Kolejne nasadzenia będą robione sukcesywnie. W zależności od liczby roślin.

W całej akcji chodzi o to, by przekazać nam wieloletnie rośliny, które zasadzimy przed punktem szczepień oraz na terenie szpitala. Chcemy, by ten piękny czas upragnionej wiosny oraz nadchodzącego lata upłynął w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przeciwko Covid-19 w Wolicy w przepięknej kwiecistej scenerii. Pracownikom, ale też osobom, które przyjeżdżają się tutaj szczepić i pacjentom – wyjaśnia  Wioletta Przybylska, rzecznik prasowy szpitala w Wolicy.

Rośliny przez cały tydzień można przynosić do szpitala w Wolicy, można też w tej sprawie skontaktować się w Wydziałem Promocji Starostwa Powiatowego w Kaliszu, dzwoniąc pod numer 62 501 43 05.

Jeśli kwiatów, krzewów i drzew będzie dużo zostaną one posadzone także przy punkcie w Sokołówce oraz innych lecznicach i placówkach, których pracownicy w ostatnim roku, oprócz normalnych zadań, musieli stawić czoło walce z Covid-19. Tak by powstało jak najwięcej miejsc zielonego wypoczynku.

AW, fot. arch.

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/