Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 30 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Dobrego nie trzeba zmieniać. Nowe auta, ale zawsze z jednego salonu

Dobra współpraca opiera się na pewności i zaufaniu. A jeśli przynosi ona znakomite efekty obu stronom, to po co to zmieniać. Tak jest w tym przypadku. Trzeci rok z rzędu podjęliśmy współpracę z salonem Toyota Mikołajczak. Jesteśmy pewni bezpieczeństwa i komfortu ich aut, oni zaś bardzo dobrze poznali już naszą skuteczność reklamową.

Toyota Corolla GR Sport i kultowa już Toyota Rav4 – te dwa auta salonu Toyota Mikołajczak staną się pojazdami reporterskimi dwóch popularnych mediów, portalu faktykaliskie.pl i Telewizji Kalisz, prowadzonych przez Fundację Reakcja.

W naszym przypadku auta to nie tylko nasz środek transportu. Rav4 wkrótce ponownie zamieni się w mobilne studio i będzie zabierać na pokład kaliszan w ramach programu „W drodze”. Ponadto auta wykorzystujemy do licznych akcji społecznych, służąc tym samym lokalnej społeczności. I to jest też ważny argument dla naszego partnera. Toyota Mikołajczak chętnie wspiera nasze inicjatywy, przede wszystkim te z zakresu promocji ruchu drogowego.

Zatem współpraca z nami to coś więcej niż skuteczna reklama. To wspólne inicjowanie wartościowych akcji i dobre relacje z kaliszanami.

Dziś kluczyki do obu samochodów prosto z salonu wydała nam   Małgorzata Krzeszkiewicz z Toyota Mikołajczak.  W poprzednich latach naszej współpracy podróżowaliśmy Toyotą Hilux, ProAce, Corollą Trek i oczywiście Rav4.

Do zobaczenia „W drodze”!

 

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/