Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 październik 2021 Godzina:
imieniny: Daria, Maur

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Chłodny koniec marca. Pogoda na weekend.

Przed nami ostatni marcowy weekend. Ponownie czeka nas sporo chmur, wiatr i skoki ciśnienia. Niestety na odrobiną słońca nadal trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Jaki będzie ten weekend w Kaliszu?

Dziś wieczorem niebo będzie niemal bezchmurne, a na termometrach 9 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, powieje z prędkością 8 km/h. W nocy nadal 9 stopni Celsjusza. Pojawią się natomiast chmury i miejscami będzie padał deszcz. Wiatr nadal słaby, będzie wiał z prędkością 12km/h. Na barometrach 1020 hPa.

Jutro od samego rana na niebie dużo chmur. Termometry wskażą 15 stopni Celsjusza. Będzie wietrznie, wiatr powieje z siłą 30 km/h, a porywy tego dnia osiągną prędkość nawet 50 km/h. Ciśnienie w ciągu dnia będzie spadać. Na barometrach 1017 hPa. W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura spadnie do 3 stopni na plusie. Uspokoi się wiatr, bo będzie wiał z siłą 12 km/h. Ciśnienie gwałtowanie będzie rosło, na barometrach1028 hPa.

W niedzielę pochmurno. Na słupkach rtęci 6 kresek powyżej zera. Wiatr powieje z prędkością 20 km/h, a porywy nawet dwukrotnie silniejsze. W nocy całe niebo będzie pokryte chmurami i temperatura wynosić będzie 7 stopni Celsjusza. Uspokoi się wiatr i będzie wiał on z siłą 10 km/h. Na barometrach 1028 hPa.

JF, fot. pixabay

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/