Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Samorząd

Lokale użytkowe do wzięcia. MZBM ogłasza przetarg na prawie 30 nieruchomości

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu ogłasza przetarg nieograniczony na najem lokali użytkowych. Do wzięcia jest prawie 30 pomieszczeń będących zarówno własnością Miasta, jak i prywatną czy w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej.

Przetarg odbędzie się w czwartek 20 maja o godzinie 9.00 w siedzibie MZBM, przy ul. Dobrzeckiej 18. Ze względu na sytuację epidemiologiczną osoby biorące udział w przetargu powinny być zaopatrzone w swoje maseczki oraz zachować bezpieczną odległość.

W przetargu mogą brać udział tylko osoby licytujące, bez osób towarzyszących. Wadium należy wpłacić na osobę lub firmę na którą będzie przygotowana umowa najmu.

Umowy najmu zostaną zawarte na czas nieokreślony.

Dopuszcza się wynajem lokalu na dowolną działalność gospodarczą – oprócz działalności produkcyjno-wytwórczej oraz działalności zabronionych prawem, pod warunkiem, iż własnym staraniem i na własne ryzyko najemca uzyska konieczne zezwolenia do prowadzenia wskazanej działalności, jak również działalność ta nie spowoduje naruszenia zasad regulaminu porządku domowego lub zakłócenia spokoju – informuje MZBM. - W lokalach użytkowych zabrania się prowadzenia działalności związanej z grami losowymi, grami wzajemnymi oraz grami na automatach.

Dopuszcza się, na wniosek, możliwość zwolnienia z opłat czynszu na okres do 6 miesięcy, w związku z dużym zakresem robót budowlanych w lokalu, a także w celu uzyskania koniecznych zezwoleń do prowadzenia wskazanej działalności (m.in. zgody stosownych służb architektoniczno-budowlanych i konserwatorskich). Powyższe zwolnienie dotyczy lokali użytkowych stanowiących własność Miasta Kalisza.

Szczegóły dotyczące przetargu, a także lista nieruchomości znajdują się w załączniku pod artykułem.

MIK, fot. arch. kalisz.pl

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Pliki do pobrania

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/