Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 lipiec 2021 Godzina:
imieniny: Marlena, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

W Kaliszu rzucają kamieniami w … dinozaury! WIDEO

Grupka osób z kamieniami w rękach goni dinozaura, a w wszystko w rytm muzyki Wowa Band. Co to takiego? To nowy teledysk zespołu z Kalisza, który w satyryczny sposób odnosi się do zabawnej wpadki byłej premier Ewy Kopacz.

- Nie  rzucaj dobry człeku w dinozaura kamieniami. Dinozaura to zasmuci, dinozaura to zrani – zaczyna swoją piosenkę Wowa, muzyk z Kalisza, lider zespołu WOWA Band. Dalej wyjaśnia czym takie ataki na dinozaury zakończyły się w przeszłości: dinozaury wymarły.

Treść piosenki i teledysku nawiązuje oczywiście do ostatniej wpadki byłej premier Ewy Kopacz. W telewizyjnym wywiadzie porównała ona walkę opozycji z rządem PiS. -Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? - zwróciła się do dziennikarki. - Rzucali kamieniami w tego dinozaura - mówiła Ewa Kopacz w programie Fakt Opinie.

Dinozaury wyginęły miliony lat zanim pojawił się na Ziemi człowiek, dziennikarka sugerowała byłej premier, że może chodzi jej o mamuty, ale ta nie zorientowała się, że zaliczyła właśnie wpadkę, która szybko stanie się ikoną popkultury. Sieć zalały tysiące memów z motywem walk człowiek – dinozaur. Powstały również koszulki, a teraz ta wpadka stała się inspiracją dla zespołu z Kalisza.

Teledysk „Kamieniami w dinozaury” był nagrywany wczoraj w kilku miejscach w Kaliszu i okolicy. Grupka ludzi z kamieniami w ręku goni pradawne gady na kaliskim rynku, przy teatrze, „polowanie” kontynuowano również w Szałem.

Teledysk od wczoraj jest już dostępny na You Tubie. Artyści zaznaczają, że podczas nagrywania materiału, żaden gad nie ucierpiał.

MS, wideo Wowa Band

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/