Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 30 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Szukał miłości na Zanzibarze. Michał Janicki z Kalisza w programie ,,Hotel Paradise’’

,,Hotel Paradise’’ to reality show, który z każdym sezonem zyskuje większą popularność. W programie biorą udział młodzi ludzie, którzy szukają miłości, przygody i nowych wyzwań. Swoją przygodę na wyspie przeżył również kaliszanin, Michał Janicki.

Czwarty sezon ,,Hotelu Paradise’’ rozgrywa się na słonecznym Zanzibarze. Każdy dzień przynosi coś nowego, a akcja zmienia się w zawrotnym tempie. Wraz z nią zmieniają się pary, bo rotacja jest tutaj spora.

28 września do programu dołączył mieszkaniec Kalisza, Michał Janicki. 28-latek z naszego miasta jest zawodowym kierowcą, ale to sport jest jego wielką pasją. Przez lata trenował kickboxing, boks i wioślarstwo. Stoczył około 60 walk, w tym na Mistrzostwach Świata i Europy. Na swoim koncie ma kilka sukcesów, w tym był 5-krotnym Mistrzem Polski w kickboxingu, w różnych formułach. Jak sam o sobie mówił w programie, zawsze lubił wygrywać i tak zostało do dziś.

Wychodzę z założenia, żeby przełamywać swoje granice, próbować nowych rzeczy w życiu, bo w końcu mamy je jedno, a za parę lat będę żałował tylko tego, na co zabrakło mi odwagi i mnie ominęło bezpowrotnie – pisze Michał na swoim profilu na fb.

Michał ostatnio zwiedził kaliską wieżę ratuszową

,,Hotel Paradise’’ to głównie poszukiwanie miłości. Jeśli chodzi o uczucia, Michał zaprezentował się jako powściągliwy w ich okazywaniu. Nie uważa się za podrywacza, a udział w programie traktuje na poważnie. Chciałby tu znaleźć miłość i nie interesują go przygody. – Jestem gotowy na miłość i mam otwarte serce, także carpe diem – powiedział Michał w swoim pierwszym odcinku.

Michał został bardzo dobrze przyjęty przez wszystkich uczestników, a żeńska część była nim zachwycona. Każda z kobiet zabiegała o jego uwagę, a ich ówcześni partnerzy byli zaskoczeni. Następnie uczestnicy mieli zadecydować, która z obecnych par najmniej do siebie pasuje. Po wskazaniu, Michał zastąpił miejsce Janka i dołączył do Ohy. Związek ten jednak bardzo szybko się skończył, a kolejną parę stworzył z Sarą, nową uczestniczką. Kobieta od razu spodobała się kaliszaninowi. Ten związek jednak także długo nie potrwał i Michał stanął przed wyborem między dwoma uczestniczkami – Naną i Launo...

Przygoda kaliszanina z programem niestety zakończyła się tuż przed Rajskim Rozdaniem. Decyzją pozostałych uczestników, Michał musiał pożegnać się z programem. Jak donoszą jednak plotkarskie portale Michał utrzymuje bliską znajomość z jedną z uczestniczek show.

Spodziewałem się takiej decyzji. Nie zdążyłem się przed Wami na 100% otworzyć. Bardzo się cieszę, że Was poznałem. Super przygoda. Mam nadzieję, że po programie spotkamy się i wypijemy razem drinka – powiedział na koniec swojego udziału w programie Michał.

Wszystkie działania uczestników i ich miłosne sytuacje prowadzą do finału. Jednak nie wejdą do niego wszyscy, a tylko dwie pary, które zostaną wytypowane przez pozostałych uczestników. Pary wyłaniane są na podstawie sympatii mieszkańców hotelu, w zależności, za którą parą stanie najwięcej osób.

Następnym etapem jest tzw. ,,ścieżka lojalności’’. Osoby z wyłonionych par stają naprzeciwko siebie. Każda z nich trzyma w ręku szklaną kulę. Na sygnał prowadzącej idą na środek ścieżki. Im są bliżej siebie, tym kwota ich wygranej rośnie. Wygrywają jeśli obojgu uda się dotrzeć na środek i wytrzymać minutę patrząc sobie w oczy. Oznacza to, że wybrali miłość, a całą wygraną zabierają ze sobą i dzielą się nią na pół. Podczas marszu na środek ścieżki mogą jednak zbić kulę wcześniej. Wtedy ta osoba otrzymuje całą kwotę, a jej partner odchodzi z niczym. Główna wygrana to 100 tysięcy zł.

Pierwowzorem dla tego typu programu był amerykański ,,Paradise Hotel’’, powstały w 2003 roku. Od tego momentu powstało ponad 50 edycji w 14 krajach na świecie. Polską edycję można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7 lub na platformie Player.pl Zwycięzców 4 edycji poznamy 19 listopada 2021 roku.

JF, fot. Kalisz. Dopisz swoją historię/fb

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/