Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 02 sierpień 2021 Godzina:
imieniny: Ilia, Gustaw

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Stand-up Show 2019 – The best of w Kaliszu

Wielkimi krokami zbliża się najzabawniejsze i najgłośniejsze tegoroczne wydarzenie w Kaliszu! Stand-up Show to doskonała rozrywka dla każdego dorosłego widza. Musisz tam być i przeżyć te wspaniałe emocje związane z trasą Show. Wydarzenie odbyło się już w kilku polskich miastach i wreszcie zagości w Kaliszu! Wystąpią najlepsi komicy w kraju, m.in.: Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski i Łukasz „Lotek” Lodkowski. Taki skład jest gwarancją doskonałych żartów, ironii, sarkazmu i przede wszystkim dobrej zabawy. Nie wierzysz? Trasa zagościła już w kilku miastach Polski, a sale wypełnione były po brzegi. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca o godzinie 19:30, w Hali "Kalisz Arena". Nie może cię tam zabraknąć!

Gdzie kupić bilety?

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, bilety można znaleźć na: https://biletyna.pl/stand-up. Cena wstępu rozpoczyna się od 80 zł i gwarantuje ponad 2 godziny mocnego, dobrego stand-upu. Jeśli jeszcze nie masz wejściówki – spiesz się, bo bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wystarczy jedno kliknięcie, by stać się posiadaczem najbardziej pożądanego towaru tego lata.

Nie wiesz czym jest stand-up?

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia ze stand-upem, to wiedz, że czas to zmienić! Głównym celem tej komediowej formy monologu jest rozbawienie publiczności. Dobra zabawa jest nieodłącznym elementem stand-upu, a cały urok występu opiera się na charyzmie wykonawcy. Tego rodzaju forma sceniczna jest bardzo wymagająca, bo cały występ opiera się na osobie komika. Nie ma tam dekoracji czy piosenek, które można spotkać w kabarecie. Tym bardziej warto zobaczyć jak rozbawiają najlepsi komicy w Polsce. Stand-up Show 2019 to największa trasa stand-upowa tego roku. Terminarz przewiduje wizytę w 17 miastach w Polsce, a wystąpi 18 artystów. Jeszcze się wahasz? Niepotrzebnie! Stand-up to doskonała rozrywka i możliwość relaksu. Czy jest coś lepszego na odreagowanie codziennych stresów niż porządna dawka śmiechu? Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciółkę, albo mamę i bądź z nami 4 czerwca w Hali "Kalisz Arena"! Uważaj, bo stand-up uzależnia od śmiechu i dobrej rozrywki.  

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/