Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Tekla, Liwiusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Spektakl „Między łóżkami” ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

18 listopada do Kalisza zawita spektakl „Między łóżkami”. Tę komedię, w świetnej obsadzie, troje czytelników naszego portalu i ich osoby towarzyszące będą mogły obejrzeć za darmo! Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygarnia były trzy podwójne wejściówki na przedstawienie.

W konkursie poprosiliśmy naszych czytelników, by wskazali rolę, za którą najbardziej cenią jednego z pięciorga aktorów grających w spektaklu: Joannę Kurowską, Marię Niklińską, Lesława Żurka, Radosława Pazurę lub Artura Barcisia. Najlepiej kojarzeni są zdecydowanie panowie.

Świetnie recenzje zebrał Lesław Żurek za rolę porucznika Michała Janickiego w filmie „Mała Moskwa”. Artur Barciś to przede wszystkim komedie: „Miodowe lata” oraz „Ranczo”, a Radosława Pazurę pamiętacie m.in. z „13 posterunku", ale też jako Piotra w filmie "Popiełuszko". Maria Niklińska wspomniana została w kontekście roli Tosi w filmie „Ja wam pokaże”, choć jej nazwisko pojawia się najrzadziej, być może ze względu na młody wiek aktorki. Joannę Kurowską pamiętacie jako Jadwigę z serialu komediowego „Graczykowie”. Kto swoich ulubieńców będzie wkrótce podziwiał "na żywo"? Wśród uczestników naszego konkursu wylosowaliśmy trzech zwycięzców, a są to:

Karolina Pałęcka

Bartek Staszak

Kasia Kubiak

Szczęściarzom gratulujemy! O tym, jak odebrać wejściówki ufundowane przez Agencję Artystyczną Muza, poinformujemy za pośrednictwem facebooka. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do zaglądania na nasz portal – będą jeszcze okazję, by wygrać wejściówki na inne planowane w Kaliszu imprezy.

O SPEKTAKLU

„Między łóżkami", to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Spektakl wystawiony zostanie 18 listopada w auli UAM przy ul. Nowy Świat Kaliszu – dwukrotnie: o godz. 16.00 i 19.00. Bilety są już do nabycia w kasie CKIS oraz na kupbilecik.pl.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/