Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Lambert

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

„SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

W niedzielę, 8 października do Kalisza zawita Teatr Kamienica ze spektaklem „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” w reżyserii Emiliana Kamińskiego. Tę przezabawną komedię troje czytelników naszego portalu i ich osoby towarzyszące będą mogły obejrzeć za darmo! Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygarnia były trzy podwójne wejściówki na przedstawienie.

W spektaklu wystąpi plejada gwiazd: Paulina Holtz, Agata Załęcka, Anna Powierza, Arkadiusz Janiczek, Piotr Ligienza, Jacek Rozenek oraz Piotr Skarga. Poprosiliśmy Was o wskazanie wśród nich ulubionego aktora i uzasadnienie swojego wyboru. Jak wynika z Waszych komentarzy sympatie są przeróżne. Praktycznie nie ma aktora, który wśród naszych czytelników nie miałby swoich fanów. „Ania Powierza, twarda babka, która mimo przeciwności losu nie poddaje się – pisze na naszym fanpage’u Dominika. - Ma cudowną córkę Helenę, cieszy się życiem i pokazuje to codziennie swoim uśmiechem. Wygrała walkę ze swoją wagą i pokazała że można, przeszła ogromną metamorfozę. Więc może warto ją docenić, bo ta fajna babka jest”.

„Piotr Skarga, bardzo go lubię, za grę w serialu "W labiryncie", jednym z pierwszych takich seriali obyczajowych – pisze z kolei Magdalena. - Bardzo sympatyczny, duże poczucie humoru”. Żaneta stawia na Piotra Ligienzę: „Uwielbiam Piotra Ligienza za rewelacyjną rolę Dudy w Rancho. Rola ta była pierwszą, w której przykuł moją uwagę swoją osobą, ale jak na młodego aktora w tak wyśmienitym gronie aktorów uważam, że odegrał rewelacyjnie rolę trochę niezdatnego i zabawnego sekretarza urzędu gminy. Wspaniały młody aktor” – uzasadnia. Z kolei Tomasz ceni Jacka Rozenka. „Moim ulubionym aktorem z obsady jest Jacek Rozenek. A dlaczego i za którą swoją rolę? Za użyczenie głosu wiedźminowi Geraltowi w serii gier komputerowych "Wiedźmin". Świetne wczucie się w rolę sprawiło, że dialogi wykonywane przez tego aktora niesamowicie oddają klimat świata który został stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego”. Pozytywne opinie zebrali także pozostali aktorzy, a to dowód na to, że obsada spektaklu gwarantuje publiczności rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wśród uczestników naszego konkursu wylosowaliśmy trzech zwycięzców, a są to:

Tomasz Kubasik

Dominika Pawlicka

Edyta Staszak

O tym, jak odebrać wejściówki ufindowane przez Agencję Artystyczną Muza zwycięzców poinformujemy za pośrednictwem facebooka. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do zaglądania na nasz portal – będą jeszcze okazję, by wygrać wejściówki na inne planowane w Kaliszu imprezy.

***

O SPEKTAKLU

Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego PREZESA, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę jakże ważną wizytę.

Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno. Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę PREZESA przykuwa coś zupełnie innego…

Nie wszystko jednak jest stracone, ponieważ PREZES pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki…

Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego kaliszanie zobaczą już 8 października (niedziela). W auli UAM wystawiony zostanie dwukrotnie: o godz. 16.00 i 19.15. Bilety w cenie 90 zł można nabyć w kasie CKiS przy ul. Łaziennej 6, tel. 62/7652552 lub online na www.kupbilecik.pl

RED, fot. org.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/