Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 październik 2021 Godzina:
imieniny: Lubomira, Lutosław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Najnowszy singiel Piotra Porady już w sieci WIDEO

„Uciekam” to tytuł najnowszego singla Piotra Porady, od lat związanego ze studiem wokalno-artystycznym Piano Song w Kaliszu. Premiera w sieci i rozgłośniach radiowych już dziś, tj. 24 maja. Oprócz serwisów muzycznych takich jak np. YouTube, piosenkę będzie można usłyszeć także w Polskim Radio Londyn w dniu premiery o godzinie 18:30.

„Uciekam” został skomponowany przez Piotra Poradę, który jest również autorem tekstu. Jak pisze wokalista, jest to utwór o zamknięciu przeszłości, szukaniu nowej drogi, skupieniu się na przyszłości i postawieniu wszystkiego na jedną kartę.

Do piosenki, we współpracy z Grupą PROQ, powstał również teledysk. Kilka ujęć, dzięki uprzejmości CKiS, nakręcono właśnie tam, auzyka i teledysk zostały zrealizowane przez następujące osoby:

Grupa PROQ: reżyseria,operator - Dawid Wojcieszak, scenariusz, montaż - Andrzej Sieradzki, dźwiękowiec, kierownik planu, montaż - Judyta Szubert, master, studio, aranż - McCrash - Studio nagrań – Acoustic. Nad całością czuwała Anna Kolkiewicz-Oligny, menedżer Piotra.

Piotr Porada – od lat związany ze studiem wokalno-artystycznym Piano Song w Kaliszu, gdzie na czele z dyrektor i menedżerem Anną Kowalkiewicz-Oligny angażuje się w wiele projektów o skali ogólnopolskiej, ale także międzynarodowej. Jest ćwierćfinalistą programu „Must Be the Music”, wystąpił także w lubianej przez telewidzów „Szansie na sukces”, gdzie wykonał utwór Golec uOrkiestry „Nie ma nic”.

W czerwcu 2016 r. wydał autorski singiel „You don’t love me”, a w listopadzie 2016 r. wystąpił z Filharmonią Kaliską. Piotr Porada został już doceniony nie tylko na terenie naszego kraju, ale także poza jego granicami m.in. na Międzynarodowych Festiwalach w Hiszpanii „Orpheo in Spain”, w Bułgarii „We XXI Century”, w Gruzji „Pearl of Batumi”, we Włoszech „Orpheo In Italy”, w Macedonii, na Litwie, a we wrześniu 2018 r. na międzynarodowym festiwalu w Serbii wystąpił w roli międzynarodowego jurora i gościa specjalnego.

Wydał autorski singiel „You Don’t Love”, a w czerwcu 2018 r. roku wystąpił w duecie z Majką Jeżowską przy akompaniamencie Filharmonii Kaliskiej. Aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem.

MIK, fot. Piano Song

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/