Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Mirabella, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Kino Letnie na Głównym Rynku. Co obejrzymy w sierpniu?

Miasto zaprasza mieszkańców na seanse filmowe do Kina Letniego na Głównym Rynku. Repertuar jest bardzo szeroki, zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą interesujące propozycje.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 sierpnia 2021 roku o godz. 21, a kinomani będą mogli obejrzeć „Wiedźmina” w reżyserii Marka Brodzkiego na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Ucieszy on widzów, którzy kochają fantastykę i Geralta z Liwii, zwanego Białym Wilkiem. Warto też odnotować, że muzykę do filmu napisał Grzegorz Ciechowski.

Kolejna projekcja na Głównym Rynku przypada 14 sierpnia, a na miłośników kina czeka wprost uczta duchowa, film uznany za jeden z najważniejszych w historii światowego kina ˗ „Ojciec Chrzestny” Francisa Forda Coppoli. Wspólne delektowanie się tym obrazem na dużym ekranie może na długo pozostać w pamięci.

„Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera ˗ to tytuł filmu zaplanowanego na 21 sierpnia br. w ramach kina plenerowego na Głównym Rynku. Zadowoli zwolenników fantastycznonaukowej wizji świata, stworzonej na podstawie komiksów o superbohaterach takich jak: Superman, Batman i Wonder Woman. Kto zwycięży w tytułowym pojedynku? Okaże się w trzecią sobotę sierpnia.

RED za: kalisz.pl, fot. Magdalena Bartnik

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/