Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 październik 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Rozrywka

Gabrysia z powiatu kaliskiego będzie walczyć o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior w Paryżu

W niedzielę 5 września trzymamy kciuki za uczennicę szkoły podstawowej w Morawinie! Gabrysia Frątczak z powiatu kaliskiego wystąpi w programie „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior”. Będzie walczyć o reprezentowanie naszego kraju na tegorocznej Eurowizji dla dzieci, która odbędzie się 19 grudnia w Paryżu.

Nagrania eliminacyjnych odcinków „Szansy na Sukces” odbyły się w siedzibie Telewizji Polskiej. Na scenie kultowego programu po raz trzeci zaprezentowali się młodzi wokaliści, którzy marzą o reprezentowaniu Polski na Eurowizji Junior. Wśród nich jest Gabrysia Frątczak z powiatu kaliskiego, która od dwóch lat pobiera lekcje śpiewu w szkole Music Store w Kaliszu. Swój talent zaprezentuje w niedzielę, 5 września o godz. 15.15.

Od 2019 roku reprezentant Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest wyłaniany w ramach reaktywowanej niedawno „Szansy na sukces”. Wówczas bilet na ten prestiżowy konkurs wygrała Viki Gabor, natomiast rok później Ala Tracz. O tym, kto w grudniu br. pojedzie do Paryża zdecyduje jury, w którego skład wchodzą m.in.: Viki Gabor, Misha Kostrzewski, Alicja Tracz, Maryla Rodowicz, Cleo, Ida Nowakowska-Herndon i Ray Wilson. Gospodarzem „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” będzie Marek Sierocki.

Jak poinformowało biuro prasowe Telewizji Polskiej „widzowie przypomną sobie największe eurowizyjne przeboje i gwiazdy konkursu sprzed lat oraz piosenki filmowego Pana Kleksa”.

MIK, fot. FB/Gabrysia Frątczak

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/