Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 07 maj 2021 Godzina:
imieniny: Flawia, Benedykt

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Filharmonia ponownie otwiera się na publiczność! W piątek koncert walentynkowy

Czy co roku macie ten sam problem? Szukacie pomysłu na Święto Zakochanych? Jaką niespodziankę sprawić swojej drugiej połówce? Mamy dla Was rozwiązanie! - zachęca Filharmonia Kaliska. Po długiej przerwie w piątek, 12 lutego ponownie otwiera się na publiczność. Zdjęte zostają obostrzenia dotyczące m.in. instytucji kultury.

W piątek, 12 lutego Filharmonia zaprasza romantyczny koncert "L-O-V-E". - Tym razem wracamy na deski prawdziwej estrady i nie możemy doczekać się udziału prawdziwej publiczności – zachęcają filharmonicy.

Koncert odbędzie się o godzinie 17:30 oraz 19:30 w sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej. W programie pojawią się słynne musicalowe i filmowe piosenki o miłości, przeboje, a także klasyki muzyki jazzowej, latynoamerykańskiej i rozrywkowej. Wykonawcami będą Big Band Filharmonii Kaliskiej oraz znakomita wokalistka Anastazja Simińska, która zasłynęła z takich ról jak Aida w Teatrze Muzycznym ROMA, dyrygował będzie Lechosław Nowak.

Anastazja Simińska
Aktorka musicalowa, wokalistka, trener wokalny. Od trzech lat asystentka w klasie śpiewu w Akademii Muzycznej w Gdańsku, w specjalności musical.
Najważniejsze role: tytułowa Aida - w Teatrze Muzycznym ROMA; Wednesday Addams w Rodzinie Addamsów - Teatr Syrena w Warszawie; Polly Baker - Crazy For You - Opera na Zamku w Szczecinie; Lilu - Przypadki Robinsona Crusoe - Nova Scena Teatru Muzycznego ROMA; Nel - Piloci - Teatr Muzyczny ROMA.
Współpracowała m.in. z Teatrem Komedia w Warszawie - musical Zorro, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Miejskim w Lesznie, Teatrem na plaży w Sopocie, Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz Mazowieckim Teatrem Muzycznym - dyplomowa rola Carmen Diaz w musicalu FAME. Od sezonu 2020/2021 rozpoczęła współpracę: ze Sceną Relax w Warszawie przy spektaklu "Abonament na szczęście", a także przy projekcie muzycznym "Posyłka".
Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in.: Międzynarodowego Festiwalu im. Anny German w Moskwie, Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Słonecznym Brzegu, Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Konkursu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu, Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Finalistka przeglądu Gazety Wyborczej w kategorii „Młody Twórca Kultury". Za rolę Aidy została nominowana do XIV. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, w kategorii najlepsza wokalistka musicalowa. Nagrodzona przez Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej (muzyka), upowszechniania i ochrony kultury w sezonie kulturalnym 2019/2020.

Bilety można kupić w kasie biletowej Filharmonii Kaliskiej, znajdującej się w biurze przy Al. Wolności 2 w godzinach 9:00 – 15:30 lub przez stronę internetową bilety24.pl.

Wydarzenie otrzymało wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

MIK, fot. materiały prasowe Filharmonii Kaliskiej

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/