Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 12 maj 2021 Godzina:
imieniny: Flawia, Wszemił

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Zuchwały napad w Kaliszu. Starsze małżeństwo straciło trzynaste emerytury

Zuchwały napad w Kaliszu. W czwartek późnym popołudniem do mieszkania starszego małżeństwa zapukał mężczyzna, który podał się za sąsiada. Kiedy para otworzyła drzwi ten miał poturbować mieszkańca kamienicy przy ulicy Babinej i ukraść seniorom trzynastą emeryturę, wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Policja potwierdza, że takie zdarzenia miało miejsce, ale szczegółów jeszcze nie zdradza.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17.00. Wtedy w mieszkaniu małżeństwa rozległo się pukanie do drzwi. Z informacji, jakie mamy osoba, która stała na klatce schodowej podała się za sąsiada, który przyszedł pożyczyć jakiś drobiazg, którego właśnie mu brakło. W ten sposób uśpił czujność właścicieli lokalu, którzy otworzyli drzwi. Wtedy okazało się, że na zewnątrz stoi nieznany im mężczyzna, który wszedł do mieszkania i ukradł seniorom trzynastą emeryturę. 

Takie zdarzenie rzeczywiście miało miejsce. Sprawca popchnął lokatora i ukradł pieniądze - potwierdza informacje portalu faktykaliskie.pl asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. 

Złodziej nie tylko ukradł małżeństwu pieniądze. Poturbował też właściciela mieszkania, który próbował bronić żonę i siebie. Szczęśliwie starszy pan doznał lekkich obrażeń, ale emocji zdecydowanie sporo. Z naszych informacji wynika też, że w pogoń za złodziejem ruszyła sąsiadka, prawdziwa, małżeństwa. 

Szczegóły policja ma przedstawić jutro.

AW, MIK, zdjęcie archiwum  

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/