Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Okradł kobietę w lokalu gastronomicznym. Wpadł, bo miał przy sobie jej dowód

Kaliscy policjanci przedstawili zarzut kradzieży 29-letniemu mieszkańcowi Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna ukradł torebkę pozostawioną na chwilę w jednym z lokali gastronomicznych w Kaliszu. Wpadł podczas innej interwencji, bo policjanci znaleźli przy nim dowód osobisty właścicielki torebki.

Na dokument mundurowi natrafili 29 czerwca br. około godz. 3.00 w nocy, podczas kontroli osobistej 29-latka. Dowód osobisty należał do 23-letniej kobiety. - Sprawdzenie go w systemach informatycznych nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Jednak stan upojenia alkoholowego oraz agresywne zachowanie 29-latka spowodowało, że dla bezpieczeństwa swojego oraz innych osób, ostatecznie trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, celem wytrzeźwienia – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zgłosiła się 23-letnia kaliszanka. Kobieta złożyła zawiadomienie o kradzieży torebki w jednym z lokali gastronomicznych. - Z jej relacji wynikało, że zostawiła swoją torebkę przy stoliku i odeszła na chwilę. Kiedy wróciła zorientowała się, że została okradziona. Oprócz torebki oraz całej jej zawartości z krzesła „zniknęła” także jej kurtka. Kobiecie udało się odnaleźć część skradzionych przedmiotów w pobliżu lokalu – dodaje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Funkcjonariusze skojarzyli nazwisko pokrzywdzonej z dokumentem, który odnaleźli przy 29-latku. Ostatecznie, na podstawie zebranego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

MIK, fot. arch.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/