Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Mirabella, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Kryminalne

Kobieta z zarzutem zabójstwa z okrucieństwem. Dwaj inni zatrzymani czekają

Sprawcy byli wyjątkowo brutalni – mówią śledczy po oględzinach zwłok i pierwszych przesłuchaniach osób podejrzewanych o morderstwo w Pleszewie. Postawiono też pierwsze zarzuty. Usłyszała je 26-letnia kobieta, jedna z trzech osób zatrzymanych w tej sprawie. Najmłodsza – 17-letni pasierb zamordowanego - też może odpowiadać jak dorosły. Wszystkim może grozić dożywocie.

O morderstwie policja poinformowana została w niedzielę, 1 sierpnia około godz. 21.00. Doszło do niego na terenie ogródków działkowych przy ul. Wierzbowej w Pleszewie. Ofiara to 43-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Według nieoficjalnych informacji mógł otrzymać nawet kilkadziesiąt ciosów nożem.

Do sprawy zatrzymano trzy osoby: 17-letniego pasierba ofiary, 22-latka oraz 26-letnią kobietę. Wszyscy zostali przesłuchani. Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszała 26-letnia kobieta. Z jej udziałem przeprowadzany jest także eksperyment procesowy w miejscu zbrodni, czyli na jednych z ogródków działkowych w Pleszewie.

Szczegółowa analiza obrażeń pozwala wskazać na wyjątkową brutalność i wysoki stopień agresji sprawców – podkreśla Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Dwie pozostałe osoby nie usłyszały na razie zarzutów. Motywem zbrodni miała być zemsta na ojczymie za pobicie matki nastolatka. Prokuratura nie potwierdza tych informacji.

AW, fot. ostrow24.tv

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/