Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 lipiec 2021 Godzina:
imieniny: Marlena, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

Wsparcie sprzedaży - 2 powody, dla których warto z niego korzystać

Zbudowanie skutecznego działu sprzedaży jest trudne i czasochłonne. Istnieje jednak atrakcyjna alternatywa - skorzystanie z profesjonalnej pomocy firm, oferujących wsparcie sprzedaży.

  1. Wsparcie sprzedaży dopasowane do potrzeb firmy
  2. Wsparcie przy procesach sprzedażowych a oszczędności

Korzystanie z pomocy zewnętrznych podmiotów, które zajmują się budowaniem strategii sprzedażowych oraz wsparciem na każdym etapie procesu sprzedaży, jest wśród przedsiębiorców coraz popularniejsze. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, czyli zyskać dwie wartości, które dla każdego właściciela firmy są bezcenne.

Wsparcie sprzedaży dopasowane do potrzeb firmy

Poszczególne firmy różnią się między sobą wielkością, zakresem działalności czy zasięgiem sprzedaży. Każda z nich ma więc inne potrzeby związane ze sprzedażą produktów i usług. Nie ma też uniwersalnego sposobu na dobrą sprzedaż, a wybór tego, który jest adekwatny do aktualnych potrzeb i zasobów firmy, nie zawsze jest łatwy. Z pomocą przychodzą firmy takie jak Cursor, których głównym zadaniem jest wsparcie przy procesach sprzedażowych na każdym etapie tych procesów. Każdy przedsiębiorca może więc wybrać z jakich usług chce skorzystać - czy będzie to kompleksowy projekt strategii sprzedażowej, wraz z jego realizacją, czy jedynie outsourcing sprzedaży, a może pomoc w zakresie merchandisingu. Dzięki możliwości swobodnego wyboru zakresu pomocy, każdy przedsiębiorca może skorzystać jedynie z tych usług, które są mu niezbędne do skutecznej sprzedaży.

Wsparcie przy procesach sprzedażowych a oszczędności

Chociaż niektórym wydaje się, że profesjonalne wsparcie przy procesach sprzedażowych jest drogie, to w rzeczywistości niejednokrotnie okazuje się tańsze, niż zatrudnianie pracowników do działu sprzedażowego i ich szkolenie we własnym zakresie. Takie działanie wymaga czasu poświęconego na przeprowadzenie procesu rekrutacji i wyszkolenie pracowników, a nawet wówczas nie zyskuje się pewności, że handlowcy spełnią do końca swoją rolę. Koszty pomyłki mogą być ogromne, a obejmują nie tylko stracony czas i pieniądze, ale również niekiedy dobre imię firmy. Usługi wsparcia sprzedaży polegają m.in. na budowaniu zespołu sprzedażowego, który składa się z profesjonalistów, doskonale przygotowanych do każdego rodzaju sprzedaży. Dodatkowo, firmie udzielającej takiego wsparcia można zlecić również kontrolę nad handlowcami czy ich rozliczanie. Delegowanie tych zadań na zewnętrzny podmiot oszczędza przedsiębiorcy czas i pieniądze, które może poświęcić na zadania znacznie ważniejsze dla rozwoju firmy.

artykuł sponsorowany 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/