Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 10 maj 2021 Godzina:
imieniny: Gardenia, Izydor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

Rolnik szuka żony. Poznajcie Dawida z powiatu ostrowskiego WIDEO

W niedzielny wieczór widzowie popularnego programu TVP „Rolnik szuka żony” poznali bohaterów siódmej edycji, którzy za pośrednictwem show chcieliby znaleźć miłość swojego życia. Wśród nich jest 29-letni Dawid z powiatu ostrowskiego. Jaki jest młody rolnik z naszego regionu i jakiej kobiety szuka?

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko drugiej połówki – takiej, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

W jej znalezieniu pomaga program „Rolnik szuka żony”. W niedzielę obejrzeliśmy tzw. odcinek zerowy, a seria kontynuowana będzie jesienią, bowiem epidemia koronawirusa uniemożliwiła ekipie telewizyjnej nagrywanie programu.

Jak podaje ostrowski wlkp24.info wśród uczestników siódmej edycji jest mieszkaniec niewielkiej miejscowości pod Ostrowem Wielkopolskim. To 29-letni Dawid.

Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny” – czytamy na profilu Rolnik szuka żony na fb.

Myślisz, że może to być mężczyzna, którego szukasz? Nie czekaj! Pisz!

Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Dawid”.

RED, wideo: Rolnik szuka żony TVP/fb, fot. screen

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads