Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 październik 2021 Godzina:
imieniny: Juda (Judasz), Szymon

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Prezent na rocznicę ślubu? Pomyśl o unikatowych, personalizowanych gadżetach

Rocznica ślubu to święto, które małżonkowie przede wszystkim celebrują we dwójkę. Jednak niektórzy lubią obchodzić tę okazję w towarzystwie najbliższych, organizując przyjęcie. Szczególnie w przypadku okrągłych rocznic organizowane są imprezy. W takim przypadku w dobrym guście jest sprawienie małżonkom prezentu. Jednak co wybrać? Naszym zdaniem dobry pomysł na prezent na rocznicę ślubu stanowi upominek personalizowany.

Personalizowany prezent na rocznicę ślubu znajomych lub rodziców – co to jest?

Warto na wstępie wyjaśnić, czym w ogóle jest prezent personalizowany. Co to znaczy, że prezent na rocznicę ślubu znajomych będzie personalizowany? Przeważnie chodzi o to, że podarunek będzie zawierał jakiś napis lub grafikę autorstwa osoby wręczającej prezent. Spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu rodziców to na przykład oryginalna deska do krojenia podpisana nazwiskiem. Innym tego typu rozwiązaniem jest skrzynka na wino posiadająca napis odnoszący się w jakiś sposób do danego małżeństwa. Zasadniczo chodzi o to, że podarunek jest dostosowany do adresata. Dzięki personalizacji staje się on bardziej osobisty, personalizowany, ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu znajdziesz w Gifted. Jest to sklep z dużym wyborem upominków na każdą okazję. Tym, co wyróżnia tego sprzedawcę, jest personalizacja prezentów zgodnie z życzeniami klientów.

Dostosuj prezent na rocznicę ślubu do adresata

Niewątpliwie nie wystarczy, aby prezent na rocznicę ślubu był oryginalny. Poza tym powinien również być dostosowany do adresatów. Przede wszystkim chodzi o to, że co innego będzie odpowiednie dla znajomych, a co innego dla rodziców czy dziadków. W przypadku przyjaciół często sprawdzą się śmieszne podarunki. Sam przedmiot nie musi być zabawny, ale widniejący na nim napis już jak najbardziej. Dobre rozwiązanie będzie stanowiła na przykład karafka na alkohol z wygrawerowanym żartem. Najlepiej, aby żart, w jakiś sposób nawiązywał do znajomości małżonków. W przypadku prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców czy dziadków bardziej wskazane jest zwykle coś poważniejszego. W tym przypadku w ramach personalizacji wystarczy zamieścić na upominku najlepsze życzenia lub nazwisko.

Ponadto dopasowanie prezentu do adresatów powinno również dotyczyć ich upodobań i pasji. Jeśli są oni miłośnikami podróży, na pewno ucieszą się z mapy zdrapki. Natomiast jeśli oboje uwielbiają gotować lub piec, można im kupić jakiś przyrząd kuchenny. Dla domatorów natomiast lepsze będą poduszki. Każdy wymieniony powyżej prezent na rocznicę ślubu może oczywiście zostać spersonalizowany.

Prezent na rocznicę ślubu dla męża – na co się zdecydować?

Małżonkowie, organizując przyjęcie z okazji rocznicy ślubu, zwykle oczekują prezentów od gości. Niemniej jednak oczekują ich również od siebie nawzajem. Zatem jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża będzie odpowiedni? Na pewno taki, który odpowiada jego pasji. Majsterkowicz bardzo ucieszy się z zestawu narzędzi, czy też z organizera na nie. Personalizacja sprawi, że będzie to oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża. Natomiast co będzie dobre dla żony? Prezent na rocznicę ślubu, z którego ucieszy się każda kobieta, to na przykład personalizowana szkatułka. Przyda się z pewnością do przechowywania biżuterii, którą zresztą również można podarować z okazji rocznicy ślubu. Inny dobry pomysł to personalizowana poduszka. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest także odpowiednio oprawiony i podpisany album na zdjęcia. Podarunek ten z pewnością posłuży obojgu małżonkom.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/