Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 02 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Rafał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Pinsy metalowe – przypinki, które wzmocnią tożsamość Twojej marki

Wizerunek i tożsamość to pojęcia istotne dla budowania strategii marketingowej danej firmy. Oznaczają one coś zgoła innego, choć mają pewne cechy wspólne. Wizerunek firmy jest elementem zewnętrznym w stosunku do niej i definiowany jest jako obraz marki w oczach innych ludzi. Natomiast tożsamość jest czynnikiem wewnętrznym. Możesz wspierać tożsamość marki dzięki zastosowaniu m.in. unikalnych gadżetów, jakimi są pinsy metalowe. W jaki sposób?

Jak budować i wspierać tożsamość firmy?

Wiesz już, że przez pojęcie tożsamości firmy należy rozumieć ogół elementów, które identyfikują firmę i mówią o niej. Jest to sugerowana przez właściciela marki tożsamość, tworzona przez czynniki materialne i niematerialne, które obejmują system identyfikacji wizualnej, wszelkie materiały reklamowe czy nośniki informacji, łącznie z ubiorem pracowników przebywających w przedsiębiorstwie. Do pozytywnego kształtowania tożsamości firmy można wykorzystać przypinki metalowe do odzieży. 

Wpinki czy też pinsy bądź przypinki metalowe do toreb, a nawet czapek czy szalików są elementem promocyjnym, ale postrzegane mogą być jako drobna biżuteria. Od lat używane są one w wielu krajach, w tym również i w Polsce, przez polityków podczas kampanii wyborczych czy przez przedstawicieli różnych subkultur. Jeżeli chcesz świadomie kształtować tożsamość firmy, producenci pinsów dostarczą do Twojego przedsiębiorstwa rozwiązania z logotypem lub logo albo sloganem reklamowym jednoznacznie kojarzonym z marką.

Jak pinsy mogą zadziałać na korzyść tożsamości firmy?

Piny metalowe z logo mogą stanowić element ozdobny stroju pracownika. Zamiast wyposażać wszystkich podwładnych w stroje firmowe, możesz obdarować ich przypinkami, które wpinać będą np. w klapy marynarek czy żakietów. 

Przypinki podkreślają przynależność do danej organizacji, identyfikację z wartościami firmy i jej filozofią działania. Wpinki łatwo można wykorzystać jako ozdobę do odzieży dowolnego typu, ale i potraktować je jako gadżety reklamowe i promocyjne. Wręczając je klientom lub kontrahentom jako drobny podarunek, budujesz przy okazji pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Noszenie pinsów przez obdarowanych sprawi, że owy wizerunek firmy będzie kreowany w szerszym zakresie, co wzmacniać będzie tożsamość marki.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/