Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 październik 2021 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

O karierze w Mediolanie i rozwodzie. Piękna Katarzyna Borowicz w Dzień Dobry TVN

Jako 19-latka wzięła udział w konkursie Miss Polonia. Ostrowianka zwyciężyła i wystartowała w Miss World 2004. Została wybrana III Wicemiss Świata. Zdobyła również tytuł Queen of Europe 2004. Wcześniej lepszy rezultat spośród Polek na konkursach międzynarodowych zanotowała tylko Aneta Kręglicka. Kasia wyjechała do Mediolanu, gdzie mieszka do dziś. Coraz częściej jednak będzie odwiedzać Polskę. Jaki jest tego powód i co słychać w życiu osobistym pięknej 31-latki? O tym opowiada w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Katarzyna Borowicz urodziła się w 1985 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Zaczęła studiować kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Udział w Miss Polonia i jej zwycięstwo pociągnęło za sobą pasmo kolejnych sukcesów w konkursach piękności. Miesiąc po wygranej Miss Polonia, Kasię spotkała tragedia. Zmarł jej ukochany tata. Dziewczyna chciała zrezygnować z udziału w Miss World. Bliscy jednak przekonali ją, by się nie poddawała. Gdy podczas gali w Chinach ogłoszono ją III Wicemiss Świata Kasia powiedziała: Niedawno zmarł mój tata. Jestem tutaj dla niego.

 Oto zdobyte przez ostrowiankę tytuły: Miss Polonia 2004, Miss Publiczności Miss Polonia 2004, Miss Max Factor Miss Polonia 2004, Miss Webmasters Miss Polonia 2004, III Wicemiss konkursu Miss World 2004, Queen of Europe 2004, II Wicemiss Miss Earth 2005, III Wicemiss Miss Europe 2006. W 2007r. rozpoczęła pracę w oficjalnym kanale telewizyjnym Lech Poznań, gdzie prowadziła swój program „Babskim okiem”. Później na stałe wyjechała do Mediolanu, gdzie zajęła się pracą w branży modowej.

W 2011 roku ostrowianka wzięła udział w odważnej kampanii informacyjnej Polskiego Czerwonego Krzyża ,,Poznaj Alę'', uświadamiającej ryzyko zarażenia HIV i Aids.

Kasia w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradza, że coraz częściej zamierza bywać w Polsce. A to za sprawą nowego zawodowego wyzwania: szuka polskich projektantów, których mogłaby sprowadzić do Włoch. Od kilku lat pracuje jako reporterka dla międzynarodowej telewizji World Fashion Chanel. Ostrowianka robi reportaże i przeprowadza wywiady podczas mediolańskich Fashion Week’ów. Kasia miała okazję rozmawiać już między innymi z Monicą Bellucci, z Erosem Ramazzottim czy z Salmą Hayek. Od tego sezonu pracuje w Versace. Zajmuje się sprzedażą kolekcji tej marki na cały świat. Wcześniej pracowała w Armanim. Nie zabrakło również pytania o życie prywatne piękności. 4 lata temu Borowicz wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Rasim Ayerden - syn Turczynki i Brazylijczyka. Para pobrała się po kilku miesiącach znajomości.  -Ślub był cudowny. Odbył się na Sycylii i był utrzymany w stylistyce „Ojca Chrzestnego” (…) Ale tak jak życie pokazuje nic nie trwa wiecznie. Rozwiodłam się i jestem bardzo szczęśliwa – przyznaje Kasia Borowicz.

Wywiad z Katarzyną Borowicz dla Dzień Dobry TVN zobaczysz TUTAJ

Zdjęcia Kasi można zobaczyć na jej Instagramie

 

AG, fot. Dzień Dobry TVN, UM w Ostrowie Wielkopolskim, wideo z akcji PCK: you tube

 

 

 

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/