Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 13 maj 2021 Godzina:
imieniny: Ofelia, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

Dobry unboxing produktów w formie wideo – jak powinien wyglądać?

Unboxing zdobywa coraz większą popularność w sieci. Youtuberzy oraz streamerzy lubią pokazywać to, udało im się zdobyć, zakupić tudzież, dostać. Ponadto jest to również świetna reklama danej firmy czy produktu. Nie należy jednak popadać w hurraoptymizm, dobry unboxing produktów w formie wideo nie jest tak łatwy do wykonania. Jak więc powinien wyglądać?

 

Czym tak właściwie jest unboxing?

Przed tłumaczeniem, czym charakteryzuje się dobry unboxing, najpierw równie istotne jest zwrócenie uwagi na to czym jest unboxing. Otóż, unboxing najprościej można zrozumieć jako filmy gdzie ludzie otwierają pudełka i opowiadają swoje działania. Filmy z rozpakowywaniem są bardzo popularne wśród dzieci, gromadząc miliony wyświetleń i dziesiątki milionów subskrybentów. Niektóre filmy z rozpakowywaniem, na przykład te o zabawkach i jajkach Kinder Surprise, są zwykle bardzo dobrym produktem dla dzieci. Jednakże tematyka niektórych filmów rozpakowywania nie jest odpowiednia dla wieku, przykładem mogą być produkty dla dorosłych. Jeśli Twoje dziecko lubi te filmy, pamiętaj, że z technicznego punktu widzenia nie są one „recenzjami” zalet i wad produktu. Filmy z rozpakowaniem pokazują produkt w korzystnym świetle i mogą mieć taki sam efekt jak reklama. Dlatego też, są tak powszechnie wykorzystywane w procesie reklamowym.

Jak wykonać dobry film z unboxingu

Oświetlenie ma kluczowe znaczenie podczas robienia filmów i będzie odgrywać dużą rolę w tym, jak widzowie odbiorą dany unboxing. Znajdź pomieszczenie z odpowiednim oświetleniem i zrób próbny film w kierunku, w którym będzie ustawione pudełko. Sprawdź i dostosuj w razie potrzeby. Pamiętaj, że jeśli jest to duże pudełko, możesz mieć obszary, które nie otrzymują bezpośredniego światła i mogą znajdować się w cieniu. Trzeba wziąć to pod uwagę.

Równie istotnym elementem jest dobór odpowiedniego mikrofonu oraz kamery. Należy pamiętać, że ludzie bardzo mocno zwracają uwagę na tego typu elementy. Jeżeli więc dobierzemy zły sprzęt, to film zwyczajnie nie wyjdzie.

Ponadto możesz być podekscytowany i chcieć przyspieszyć ten proces, rozumiemy, że to ekscytujące! Chociaż nie chcesz być robotem, mów wyraźnie, abyśmy mogli usłyszeć wszystkie interesujące rzeczy, które masz do powiedzenia. Pomoże w tym dobra postawa podczas mówienia oraz stabilne tempo wypowiedzi. Nie spiesz się. Jeśli jednak spędzisz dużo czasu na oglądaniu pudełka i usuwaniu opakowania, stracisz widzów, którzy mogą się znudzić nudnym pokazem. Jeśli naprawdę czujesz, że jakaś część rozpakowywania potrzebuje dużo czasu, daj nam znać, że wrócisz do tego lub po prostu wytnij dany fragment. Po zakończeniu rozpakowywania widzowie dowiedzą się, że zagłębisz się właśnie w tą konkretną sekcję rozpakowywania.

Zasadniczo, filmy z unboxingu nie są zadaniem trudnym do wykonania. Jednakże, należy pamiętać o kilku zadaniach. Jeżeli wprowadzisz je w odpowiedni sposób w życie, to film ten będzie naprawdę bardzo dobrej jakości i zdobędzie popularność.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/