Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 02 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Rafał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

Co możemy kupić w aptece?

Myśląc apteka w pierwszej chwili przychodzą nam do głowy leki zapisane na receptę podczas wizyty u lekarza. I słusznie. Apteka to główne źródło leków, ale nie tylko. Kiedy przyjrzymy się bliżej jej asortymentowi okaże się, że tradycyjne leki stanowią zaledwie część z dostępnych w aptece produktów. Co możemy w niej nabyć? O tym piszemy poniżej.

Apteka zadba o zdrowie i nie tylko

Wchodząc do najbliższej apteki widzimy półki, które uginają się pod ciężarem różnych produktów. Są one podzielone według kategorii, dzięki czemu pracownicy mają do ich szybki dostęp. Do głównych kategorii należą:


- leki, w tym leki bez recepty, których mamy ogromny wybór praktycznie na każdą możliwą dolegliwość.
Wspierane kampaniami w telewizji i internecie sprzedają się doskonale. Należą do nich m.in. środki przeciwgorączkowe, czy na ból głowy. Wybór tych drugich robi wrażenie https://www.nowafarmacja.pl/leki-na-bol-glowy
- suplementy diety, to kolejne kategoria, która cieszy się ogromnym zainteresowanie. Moda na bycie szczupłym bez wysiłku sprawia, iż suplementy idealnie trafiają w potrzeby wielu osób.
- kosmetyki do pielęgnacji ciała skóry, zarówno dorosłych, jak i dzieci,
- preparaty przeciwko owadom, które notują rekordy sprzedaży w okresie letnim. Nic w tym dziwnego. Komary nie należą do lubianych, trudno ich uniknąć szczególnie w upalne wieczory. Wybór środków pomagających w walce z nimi jest na szczęście bardzo duży. Chcąc przygotować się do sezonu letniego warto zrobić zakupy wcześniej odwiedzając stronę https://www.nowafarmacja.pl/owady-i-insekty

Internet zmienia sposób korzystania z aptek

Rozwój e-commerce jest widoczny również w przypadku aptek. Coraz częściej apteka internetowa np. https://www.nowafarmacja.pl/ oferuje zakupy online. To bardzo wygodna forma nie tylko w dobie pandemii.
Bardzo często korzystamy z określonych produktów aptecznych regularnie i co jakiś czas musimy uzupełniać braki. Za sprawą e-apteki możemy zamówić wybrane specyfiki z domowego zacisza i odebrać w pobliskim paczkomacie.


Pozwala to uniknąć stania w kolejce do apteki, a co ważniejsze uniknąć niepotrzebnych skupisk ludzi.
Koszty dostawy w e-aptekach są na tyle konkurencyjne, iż biorąc pod uwagę wygodę, jaką zapewnia ta forma zakupów są jak najbardziej akceptowalne. Plusem takich zakupów jest jeszcze jeden. Zamawiając raz na jakiś czas kilka produktów, możemy trafić na atrakcyjne promocje, albo darmową dostawę, która zwykle przysługuje o ile zamówienie przekracza wartość 150-200 zł. Biorąc pod uwagę ceny np. kosmetyków nie trudno osiągnąć wspomnianą wartość „koszyka” zamówień.

Reasumując apteka ze względu na swoją bogata ofertę jest drugim lub trzecim najczęściej odwiedzanym przez nas miejscem zaraz po sklepie spożywczym i drogerii. Warto jednak dbać o zdrowie, a aptekę odwiedzać bardziej w celu kupna kremu na słońce niż leków.

artykuł sponsorowany

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/