Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Lambert

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Ciekawostki

"Pułapka" wróciła na antenę TVN. Zapowiedź drugiego sezonu serialu z kaliskimi akcentami WIDEO

Pierwsza seria cieszyła się ogromna popularnością więc aktorzy wrócili na plan i „Pułapkę” ponownie można oglądać na antenie TVN. Scenerią trailera do drugiej serii były opustoszałe mury kaliskiego więzienia. Zapowiedź to równocześnie interaktywna gra dla widzów. Możliwość wcielenia się w bohaterów zamkniętych w murach zakładu karnego przy ul. Łódzkiej to nie jedyny akcent związany z naszym miastem w wideo promującym nowy sezon serialu z gwiazdami w rolach głównych.

Ekipa TVN w Kaliszu pojawiła się w pierwszej połowie sierpnia. Przez dwa dni – po kilkanaście godzin dziennie pracowała przy scenach, które zostały wykorzystane w zapowiedzi nowej serii „Pułapki” a przy okazji stały się tłem do interaktywnej gry, która towarzyszy serialowi. Gry, która sprawia, że każdy z widzów może stać się komisarzem Czarnym, bohaterem serialu, który w ostatnim odcinku pierwszej serii trafił za kratki. – Gracz wciela się w swojego bohatera jak w grze komputerowej, a każda scena kończy się wyborem jego losów. W zależności od tego jaki wariant wybierze  gracz tak nasza gra się kończy – wyjaśniała w trakcie wizyty naszego portalu na planie Marta Fujak, producentka.  

 

Kaliskie więzienie w ostatnich latach kilka razy grało w różnych produkcjach. W 2011 roku zawitała do niego ekipa belgijsko-luksmebursko-francuskiego „Tango Libre”. Później pracowali na Łódzkiej Anna i Wilhelm Sasnalowie, których film powstał na podstawie „Obcego” Alberta Camusa WIĘCEJ. Filp Dzierżawski postanowił, że kaliski zakład karny będzie scenografią dla jego „Nazywam się Julita” WIĘCEJ. A w murach opustoszałego zamku zakochała się nawet Agnieszka Holland, której ekipa nagrywała sceny do reżyserowanego przez nią „Garetha Jonesa” WIĘCEJ. Teraz przyszedł czas na jeden z jesiennych hitów TVN.

 

 

 

 

AW, zdjęcia Zuzanna Szymczak, wideo TVN

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads