sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Aniela, Jerzy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Zderzenie trzech aut. Ciężko ranna 34-letnia kobieta ZDJĘCIA

Poważny wypadek drogowy w regionie. W sobotni wieczór na krajowej 11-tce doszło do zderzenia trzech aut. Ciężko ranna została mieszkanka powiatu kaliskiego.

Do wypadku doszło w sobotę, 21 listopada około 18:00 na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Wyszkami a Kotlinem w powiecie jarocińskim.

W zdarzeniu brały udział: opel Astra, ford Mondeo i renault Traffic. Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, 2 zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca autem dostawczym renault, jadąc od strony Pleszewa, zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z oplem, w wyniku czego opel wpadł do rowu, a samochód dostawczy uderzył jeszcze w jadącego za Astrą forda Mondeo - informuje st. asp. Agnieszka Zaworska – rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

Kierującą oplem nieprzytomną kobietę przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli strażacy. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Pleszewie. Do jarocińskiej lecznicy trafiła również kierująca autem dostawczym.

Oplem kierowała 34-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego. Samochodem dostawczym 34-letnia kobieta z powiatu jarocińskiego. Za kierownicą Forda siedział 28-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mężczyzna podróżował z 26-letnią pasażerką.

Okoliczności wypadku wyjaśnia jarocińska policja.

AG, jarocin112; fot. jarocin112

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz