sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 styczeń 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Zderzenie na skrzyżowaniu, trzy rozbite auta ZDJĘCIA

Kolizja u zbiegu ulic Dobrzeckiej i Staszica w Kaliszu. W piątek, 18 października przed południem zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Według ustaleń policji do kolizji doprowadziła 44-letnia kaliszanka, która jechała ul. Staszica w kierunku al. Wojska Polskiego. – Na skrzyżowaniu kobieta kierująca volkswagenem Jetta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mercedesowi, który jechał ul. Dobrzecką - od al. Wojska Polskiego „w górę”. Doszło do zderzenia pojazdów, na skutek czego mercedes przemieścił się na przeciwny pas ruchu i uderzył w opla – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

Do szpitala trafiła pasażerka mercedesa, ale po przeprowadzeniu badań została zwolniona do domu. Sprawczyni ukarana została mandatem karnym.

MIK, fot. KN

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz