sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Aniela, Jerzy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny ZDJĘCIA

Po kilku dniach poszukiwań ratownicy znali ciało zaginionego mieszkańca Topoli Małej w powiecie ostrowskim. Zwłoki znajdowały się w zagajniku w miejscowości Dębnica.

72-latek wyjechał z domu swoim samochodem 14 listopada br. Dwa dni później wszczęto intensywne poszukiwania, w których uczestniczyli m.in. policjanci, strażacy i członkowie Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy. Każdego dnia lasy Nadleśnictwa Antonin przeczesywało kilkadziesiąt osób. Służby podkreślały, że zagrożone jest zdrowie i życie mieszkańca Topoli Małej.

Niestety, finał tych poszukiwań okazał się tragiczny. „Dzisiaj o godz. 13:09 grupa terenowa w wyznaczonym sektorze odnalazła ciało osoby zaginionej. W dzisiejsze działania byli zaangażowani strażacy OSP oraz ratownicy SiR. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje” – poinformowali w sobotę na swoim profilu facebookowym ratownicy z grupy Szukamy i Ratujemy.

Ciało mężczyzny odnaleziono w lesie w miejscowości Dębnica (pow. ostrowski).

MIK, fot. SiR

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz