Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Dni bez samochodu w Kaliszu. Autobusem pojedziesz za darmo

Od dziś do piątku włącznie trwać będzie akcja „18-22 września dni bez samochodu”. W tym czasie kierowcy, którzy przesiądą się na komunikację miejską w Kaliszu, mogą liczyć na darmowe przejazdy.

Głównym celem akcji jest zachęcenie kierowców samochodów osobowych do korzystania z alternatywnego środka transportu jakim jest komunikacja publiczna. - Każda osoba, która w dniach 18-22 września br., będzie posiadała przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu, uprawniona będzie do bezpłatnego przejazdu autobusami komunikacji miejskiej w granicach miasta Kalisza – zapowiada Krzysztof Gałka, po. dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu. - Nadarza się doskonała okazja, aby kierowcy spróbowali zmienić swoje przyzwyczajenia i z samochodu przesiedli się do autobusowej komunikacji miejskiej. Zachęcamy zatem kierowców, aby wybierając się do pracy, uczelni, szkoły skorzystali z innych środków transportu niż samochód osobowy.

Działania miasta wpisują się w Europejskie Dni bez Samochodu oraz kampanię Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Wszelkie informacje dotyczące akcji można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta KLA na ul. Dworcowej 1, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92) lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

MIK, fot. arch.

 

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany