Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Powstanie nowe osiedle mieszkaniowe WIZUALIZACJA

Powstanie kolejne osiedle mieszkaniowe na przedmieściach Kalisza. W Kościelnej Wsi wybudowanych zostanie 148 nowych mieszkań i kilkanaście lokali handlowo- usługowych.

Inwestycję przygotowuje firma FB Antczak. Osiedla ma się nazywać Panorama Park II, co oczywiście jest ścisłym nawiązaniem do poprzedniego osiedla pod tą samą nazwą wybudowanym przez tę samą firmę. W Panoramie Park II ma być 148 mieszkań o metrażach od 28 do 75 mkw. oraz 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 mkw.

 - Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, takie jak Panorama Park II, łączą w sobie zalety atrakcyjnego miejsca zamieszkania i wypoczynku z  przestrzenią przyjazną do rozwoju małego i średniego biznesu. Mamy nadzieję, że rozszerzenie oferty osiedla o przestrzeń handlowo-usługową wpłynie na zwiększenie jego atrakcyjności, a nabywcy docenią możliwość załatwienia najważniejszych spraw bez konieczności opuszczania najbliższych okolic miejsca zamieszkania – komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

W dziewięciu zaplanowanych budynkach znajdzie się od 13 do maksymalnie 30 mieszkań, co zagwarantuje maksymalny komfort mieszkańców.

Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą posiadały tarasy. Na terenie osiedla zabezpieczono 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży. Budowa osiedla ma ruszyć wiosną 2016 roku.

MS, fot. FB Antczak

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany