Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Nowe osiedle powstanie w Kaliszu ZDJĘCIA

Już w marcu powinna rozpocząć się budowa osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Celtyckiej w Kaliszu. Pierwszy moduł ma być gotowy do końca tego roku. W sumie na ogrodzonym terenie staną 22 kameralne budynki.   

Osiedle Celtyckie zlokalizowane zostanie w południowej części Kalisza, na terenach nieopodal doliny rzeki Piwonki. Inwestor czeka tylko na decyzję budowlaną, by niezwłocznie rozpocząć prace. Na osiedlu staną domy o powierzchni 133 i 153 m2. Każdy segment posiadać będzie działkę o powierzchni od 274 m2 do 1150 m2, miejsce postojowe przed domem, garaż, taras w poziomie ogrodu i drugi na piętrze. - Osiedle posiada też wspólny teren zieleni do zadysponowania pod place zabaw oraz oczkowo wodne, które magazynować będzie wodę opadową – mówi portalowi faktykaliskie.pl przedstawiciel inwestora. – Kameralna zabudowa z nasadzoną niską zielenią i trawniki z systemem nawodniania dopełniają całości.

 

Jak podkreśla inwestor, atutem lokalizacji osiedla jest właśnie otoczenie zieleni, brak zabudowy mieszkalnej na sąsiednich działkach, otaczające je pola uprawne i tereny lęgowe ptaków. Wszystko to ma sprawić, że Osiedle Celtyckie będzie miejscem bezpiecznym – całość zostanie bowiem ogrodzona - i spokojnym, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum miasta ulicami Rzymską i Częstochowską. - Domy na Osiedlu Celtyckim to oferta skierowana dla osób ceniących sobie jakość rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. Ład przestrzenny, współczesna forma architektoniczna domów oraz ich funkcjonalność były fundamentami tego projektu – mówi przedstawiciel inwestora. - Budowa powinna wystartować już marcu tego roku, a ma koniec roku przewidywany oddanie do użytku pierwszego modułu złożonego z 4 budynków.  

 

Ceny mniejszych domów rozpoczynają się od kwoty 385 tys. zł (dom A dostępny w kredycie dla młodych), a większych – od 425 tys. zł.

MIK, fot. osiedleceltyckie.pl

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany