sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 styczeń 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Nowe osiedle powstanie w Kaliszu ZDJĘCIA

Już w marcu powinna rozpocząć się budowa osiedla domów jednorodzinnych przy ul. Celtyckiej w Kaliszu. Pierwszy moduł ma być gotowy do końca tego roku. W sumie na ogrodzonym terenie staną 22 kameralne budynki.   

Osiedle Celtyckie zlokalizowane zostanie w południowej części Kalisza, na terenach nieopodal doliny rzeki Piwonki. Inwestor czeka tylko na decyzję budowlaną, by niezwłocznie rozpocząć prace. Na osiedlu staną domy o powierzchni 133 i 153 m2. Każdy segment posiadać będzie działkę o powierzchni od 274 m2 do 1150 m2, miejsce postojowe przed domem, garaż, taras w poziomie ogrodu i drugi na piętrze. - Osiedle posiada też wspólny teren zieleni do zadysponowania pod place zabaw oraz oczkowo wodne, które magazynować będzie wodę opadową – mówi portalowi faktykaliskie.pl przedstawiciel inwestora. – Kameralna zabudowa z nasadzoną niską zielenią i trawniki z systemem nawodniania dopełniają całości.

 

Jak podkreśla inwestor, atutem lokalizacji osiedla jest właśnie otoczenie zieleni, brak zabudowy mieszkalnej na sąsiednich działkach, otaczające je pola uprawne i tereny lęgowe ptaków. Wszystko to ma sprawić, że Osiedle Celtyckie będzie miejscem bezpiecznym – całość zostanie bowiem ogrodzona - i spokojnym, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum miasta ulicami Rzymską i Częstochowską. - Domy na Osiedlu Celtyckim to oferta skierowana dla osób ceniących sobie jakość rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. Ład przestrzenny, współczesna forma architektoniczna domów oraz ich funkcjonalność były fundamentami tego projektu – mówi przedstawiciel inwestora. - Budowa powinna wystartować już marcu tego roku, a ma koniec roku przewidywany oddanie do użytku pierwszego modułu złożonego z 4 budynków.  

 

Ceny mniejszych domów rozpoczynają się od kwoty 385 tys. zł (dom A dostępny w kredycie dla młodych), a większych – od 425 tys. zł.

MIK, fot. osiedleceltyckie.pl

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz