Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Miasto sprzedaje działki na Winiarach

Miasto po raz kolejny wystawiło na sprzedaż 16 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wszystkie zlokalizowane są na osiedlu Winiary. Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się 10 czerwca br.   

Najmniejsza działka ma powierzchnię 637 m2. Największa – 1077 m2. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego; sposób jego zagospodarowania określają decyzja Prezydenta Miasta Kalisza (Nr 25/13 z dnia 22.02.2013 r. i Nr 39/12 z dnia 2.02.2012 r.) o warunkach zabudowy, zgodnie z którymi przedmiotowe nieruchomości przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Pierwszych 11 działek posiada dostęp do nowo projektowanych dróg publicznych, tj. ulicy Grabowskiej i ulicy Uniejowskiej. Jak informuje Miasto, istnieje możliwość zaopatrzenia w media z sieci infrastruktury technicznej biegnących w ulicy Tuszyńskiej, ulicy Grabowskiej i ulicy Uniejowskiej.

Kolejnych 5 działek posiada dostęp do nowo projektowanej drogi publicznej – ulicy Jerzego Rubińskiego i ulicy Fromborskiej. Istnieje możliwość zaopatrzenia w media z sieci infrastruktury technicznej biegnących w ulicy Połanieckiej i ulicy Fromborskiej.

Działki już kilkakrotnie wystawiano na przetarg, ale bez rezultatu. Następny zaplanowano na 10 czerwca. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest uiszczenie wadium – różnego dla poszczególnych nieruchomości - które 2 czerwca musi znaleźć się na koncie Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Więcej szczegółów TUTAJ

MIK, fot. int.

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany