Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 02 marzec 2021 Godzina:
imieniny: Agnieszka, Franciszek

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Firma Budowlana Antczak z rekordową sprzedażą na rynku deweloperskim w 2020 roku

Ponad pół tysiąca jednostek mieszkalnych sprzedała Firma Budowlana Antczak w 2020 roku. To wynik istotnie wyższy niż w roku poprzednim.

– Rok 2021 i lata kolejne będą sprzyjać realizacji inwestycji mieszkaniowych także w mniejszych ośrodkach miejskich. To dla nas szansa na jeszcze bardziej dynamiczny wzrost – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

FB Antczak podsumowała rok 2020 na rynku mieszkaniowym. W ramach realizacji własnego portfolio deweloperskiego Grupa zakończyła budowę łącznie 616 mieszkań i domów. W przypadku 518 jednostek przeniesiono już własność lokali na klientów. Duża część pozostałych 98 jednostek została zarezerwowana i oczekuje na finalizację sprzedaży.

Największy udział w wolumenie naszej sprzedaży miały stołeczne inwestycje: Ryżowa Park (139 mieszkań), Cicha Łąka (89 mieszkań) oraz Bluszczowe Wille (40 domów). Bardzo silny pozostaje nasz rodzimy rynek wielkopolski – w Kaliszu sprzedaliśmy łącznie 133 mieszkania w ramach inwestycji Nowy Korczak i Łódzka 7, 48 apartamentów i domów w ramach inwestycji Panorama Park II oraz Botaniczna House, a także 31 mieszkań w ramach inwestycji Kaliska Park w Turku. Podpisaliśmy również 38 umów sprzedaży domów powstających na osiedlu 7 Klonów w Łodzi i rozpoczęliśmy proces zawierania umów rezerwacyjnych na mieszkania powstające w ramach rozpoczętej niedawno inwestycji Ziębicka 14 w Poznaniu – wylicza Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Dodatkowo, pełniąc rolę generalnego wykonawcy dla wiodących deweloperów na rynku mieszkaniowym, FB Antczak wybudowała także ponad 480 jednostek w ramach inwestycji Diasfera Łódzka, Rezydencja Niechorze oraz Malta Wołkowyska w Poznaniu. Łącznie – działając w sektorze deweloperskim oraz generalnego wykonawstwa – Grupa zakończyła rok 2020 z ponad 1,1 tys. oddanych jednostek mieszkalnych. 

Za nami kolejny bardzo dobry rok, w którym nie tylko zwiększyliśmy wolumen sprzedanych klientom oraz oddanych inwestorom mieszkań, ale też wzmocniliśmy dywersyfikację Grupy w kluczowych segmentach. Jako deweloper, generalny wykonawca i inwestor, rozwijamy się zarówno w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Inwestujemy w naszą obecność w największych polskich miastach, nie zapominając jednocześnie o mniejszych, ale silnie zurbanizowanych ośrodkach miejskich ze stale rozwijającymi się rynkami pracy. Udział tych ośrodków będzie się zwiększać w najbliższych latach, m.in. z uwagi na dostępność atrakcyjnych gruntów, rosnącą rolę pracy zdalnej oraz zmieniające się potrzeby klientów. Trwająca pandemia dodatkowo wzmocniła oberwane przez nas trendy na rynku mieszkaniowym – dodaje Marcin Antczak.

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od niemal 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe – m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu czy Kaliszu. Trzy komplementarne segmenty działalności, własne zaplecze produkcyjno-techniczne oraz stabilny i zaufany zespół pozwalają na realizację wymagających projektów inwestycyjnych. Na rynku deweloperskim FB Antczak zbudowała już ponad 5 tys. mieszkań i domów w ramach kilkudziesięciu osiedli.

FB Antczak

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/