sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Aniela, Jerzy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

Kaliszanie wicemistrzami w paintballu! ZDJĘCIA

To kolejna dziedzina sportu, w której prym wiodą kaliszanie. Kaliska drużyna Xtrema Paintball Team Kalisz zwyciężyła niedzielne Mistrzostwa w Paintballu Leśnym 2020, co w klasyfikacji generalnej daje kaliszanom wicemistrza Polski. Kaliski team nie tylko walczy w rozgrywkach krajowych o własne sukcesy, ale też promuje ten sport, zaraża pasją do paintballu kolejne grupy mieszkańców.

Okolice ulicy Wczasowej obok zbiornika w Szałem to idealny teren do rozgrywek w paintballa, dlatego kolejne mistrzostwa Polski odbyły się właśnie na tym polu. Rywalizacja była zacięta i na wysokim poziomie. Kaliszanie w drodze do tytułu mistrza musieli pokonać zespoły z Zielonej Góry, Wągrowca, Turku i Gniezna.  W klasyfikacji generalnej  Xtrema Paintball Team Kalisz uległa jedynie zespołowi NHP Poznań.

- Ten sukces okupiony został ciężką pracą i determinacją . Nasze dwie drużyny zajęły w klasyfikacji generalnej w tym roku kolejno 3 i 2 miejsce, ustępując jedynie zespołowi NHP Poznań. Nie zawiódł też organizator, którym był paintballkalisz.pl. Ogromne podziękowania za trud w przygotowanie, zabezpieczenie pola i całej infrastruktury. Koncentrujemy się na dalszych rozgrywkach, nie zwalniamy tempa. Będzie o nas słychać, a tam, gdzie się pojawimy, rozdawać będziemy pozytywna energię  i radość z gry w paintball . Podziękowania dla naszych kibiców, sponsorów i partnerów, bez których pisanie tej historii byłoby niemożliwe - napisali na swoim fanpage kaliscy zawodnicy.

Paintball to sport zespołowy, w którym po równo ważna jest precyzja, cierpliwość, strategia i wydolność fizyczna.  To idealny sposób na odreagowanie codzienności, odcięcie się od rzeczywistości i wkroczenie w świat zabawy. Paintball to gra pozorująca pole walki przy użyciu specjalnie do tego stworzonej broni na kulki z farbą.  

To dobra zabawa i dla dorosłych i dla dzieci. Paintball Kalisz organizuje też zajęcia i różnego rodzaju imprezy dla dzieci. Paintball dla najmłodszych od wersji dla dorosłych wyróżnia się lżejszą bronią, mniejszym kalibrem kulek oraz niższą energią strzału. Wariant dostępny dla dzieci powyżej 8-go roku życia. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, wejście w "buty" komandosa z rówieśnikami buduje pozytywne napięcie i rozładowuje dziecięcy nadmiar energii.

MS, fot. paintballkalisz.pl

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz