sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 styczeń 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Tragedia na fermie w Zadowicach. Najprawdopodobniej pracownik zabił właściciela

Tragedia na fermie drobiu w Zadowicach. Najprawdopodobniej pracownik zabił właściciela. Informację o morderstwie otrzymaliśmy od naszych czytelników a śmierć 34-latka potwierdza jego krewna. Policja poszukuje podejrzanego o dokonanie morderstwa.

Właściciel fermy został zamordowany rano. O radiowozach na jednej z posesji w Zadowicach zaczęli informować nas czytelnicy portalu faktykaliskie.pl. Także oni pisali, że doszło tam do strzelaniny. – Teściowa właściciela fermy potwierdziła mi, że 34-latek nie żyje – mówi Marcin Spętany, nasz dziennikarz, który jest na miejscu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawcą morderstwa mógł być około 45-letni pracownik fermy, którego w tym momencie poszukuje policja.  Wiadomo, że gospodarstwo niedawno zostało kupione przez 34-latka, który tam przeprowadził się z rodziną i podejrzanym o zbrodnię mężczyzną. Poszukiwany miał mieszkał w jednym z budynków gospodarczych na terenie fermy.

Szczegóły zdarzenia nie są znane. Na miejscu jest już prokurator. - Możemy potwierdzić, że doszło do śmiertelnego postrzelenia człowieka - mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. 

Nie potwierdza, że doszło do morderstwa. 

 

AW, zdjęcia MS, kalisz112.pl

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz