Aktualności - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 luty 2018 Godzina:
imieniny: Marta, Wiktor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Aktualności

Baba Hostel – nowe miejsce na noclegowej mapie Kalisza

Gwarancja niskiej ceny, rewelacyjnej lokalizacji oraz szerokiej oferty – tak reklamuje się nowy hostel w Kaliszu. Miejsce noclegowe dla niewymagających turystów powstało przy ul. Babinej 19. Trwaja jeszcze ostatnie prace remontowe, ale większość pokoi jest już dostępna dla gości.

Hostel przyjął pierwszych gości w Sylwestra 2014 roku. W Baba Hostel przenocuje zarówno indywidualny turysta, jak również grupa zorganizowana. W ofercie można znaleźć pokoje 1-, 2-, 3-, 4- i 6-osobowe oraz miejsca w pokoju wspólnym (dorm). W pokojach znajduje się podstawowe wyposażenie: łóżka z pościelą, szafki, stoliki oraz lustra.

 

Do dyspozycji gości jest wspólna łazienka z umywalkami, prysznicami i toaletami. W hotelu można korzystać także z aneksu kuchennego, lodówki, pralki, żelazka i telewizora. Goście mogą przygotować sobie posiłki we własnym zakresie, choć istnieje możliwość zamówienia zestawu śniadaniowego z pobliskiego baru. W obiekcie można połączyć się z siecią Wi-Fi.

 

Turysta indywidualny przenocuje w hostelu tu już za 40 zł. Wkrótce do użytku wymagających gości oddany zostanie apartament z własną łazienką. Na stronie hotelu można dokonać rezerwacji on-line.

 

MIK, fot. Centrum Informacji Turystycznej

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Poziomy 4

Kategorie

poziomy 3

3R

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 661 297 793
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany